''ציוני בשליחות המוסד'': 'בזהות בדויה' מעוררת סערה בעולם הערבי

העולם הערבי סוער בעקבות התכנית ''בזהות בדויה'', בה צבי יחזקאלי הצליח להיכנס לארגון 'האחים המוסלמים'. "למה המודיעין הכללי שלנו לא פועל נגד העיתונאי הציוני יחזקאלי?"

''ציוני בשליחות המוסד'': 'בזהות בדויה' מעוררת סערה בעולם הערבי

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הרשתות החברתיות בעולם הערבי סוערות בעקבות התכנית החדשה "בזהות בדויה", (המשודרת בערוץ 10). בה צבי יחזקאלי חושף תיעוד נדיר מתוך הארגון "האחים המוסלמים" תוך שהוא פועל בזהות בדויה של שיח' מוסלמי בשם אבו חמזה.

פרק הבכורה שעלה בשבוע שעבר לאוויר הצליח לגרור מאות תגובות זועמות מהעולם הערבי וכן טענות רבות על ההתחזות של יחזקאלי למוסלמי. חזי סימנטוב, כתב חדשות עשר לענייני ערבים, סיפר ל"צינור" כי אתרים רבים במצרים, בסעודיה וברשות הפלסטינית, וגם בערי ישראל הערביות סיקרו את הסדרה והגולשים לא חסכו בביקורת קשה."צביקה וההפקה נשלחו על ידי המוסד הישראלי, הם חדרו לתוך ארגון האחים המוסלמים" סיפר מצרי המקורב לארגון. גולש נוסף טען בתגובה לסיקור התכנית "שקרן! איפה הראיות? לארגוני הג'יהאד יש קודים סודיים שהם ידועים רק להם".

גולש מוסלמי תהה מדוע המודיעין שלהם לא פועל נגד יחזקאלי- "צביקה והפקת הסדרה מנסים לפגוע באסלאם, והסתייעו בגורמי מודיעין" הסביר בטוויטר "אמריקה נלחמה במוסלמים, מחקה מדינות שלמות ואתה צביקה אומר שהג'יהאדיסטים באו לאירופה להילחם ביהדות ובנצרות? אתם הפושעים. למה המודיעין הכללי שלנו לא פועל נגד העיתונאי הציוני יחזקאלי? האם זה לא מוכיח שהציונים הם אלה שמייסדים את התנועות הללו כדי להעכיר את פני האסלאם?".

לעומת התגובות הרבות נגד הסדרה, מהצד המוסלמי היו גם גולשים אחרים המתנגדים לאחים המוסלמים שדווקא שיבחו את הסדרה וכתבו: "יחזקאלי חשף את פרצופם האמיתי של הפושעים". חלקם אף התעניינו בתחקיר והביעו התפעלות מכך שהוא קנה לעצמו זהות בדויה עם דרכון סורי.

''ציוני בשליחות המוסד'': 'בזהות בדויה' מעוררת סערה בעולם הערבי

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה