הסרט שנכתב במיוחד עבור מלך האקשן

מחר יעלה בקולנוע הסרט "גורד שחקים", בכיכובו של דווין "דה רוק" ג'ונסון, אחד הכוכבים הכי קופתיים בהוליווד."הסרט הזה הוא המאמץ הפיזי הכי גדול שלקחתי על עצמי", אומר ג'ונסון

הסרט שנכתב במיוחד עבור מלך האקשן

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
מחר יעלה בבתי הקולנוע סרט אסונות חדש, "גורד שחקים", בכיכובו של מלך האקשן הקולנועי בשנים האחרונות, דוויין "דה רוק" ג'ונסון.
בסרט מגלם ג'ונסון את וויל סוייר, סוכן FBI שהתמחה בפעולות חילוץ שבויים עד שפרש בעקבות תאונה מבצעית ועבר הסבה מקצועית לייעוץ אבטחה לגורדי שחקים. יחד עם אשתו שרה (נב קמפבל, "שולחן לחמישה", "בית הקלפים") הם מגיעים להונג קונג לייעץ לטייקון עסקים שבנה את גורד השחקים הגבוה והמפואר אי פעם, אלא שגורמים עוינים פועלים לשבש את התוכניות ולפגוע בבניין, בזמן שמשפחתו של וויל לכודה במקום.
ג'ונסון (46) כבר הוכתר בתור "כדור הויאגרה בקופות". הוא נחשב לאחד השחקנים הכי קופתיים בהוליווד, ומי שתמיד מספק את הסחורה ברווחים של סרטיו. הוא גם נחשב לכוכב אהוב על ידי הצופים. "דה רוק" היה הכינוי שלו כמתאבק ב־WWE, שם התפרסם, ואת הבכורה הקולנועית שלו עשה ב"המומיה חוזרת" ב־2001. דמותו זכתה לספין אוף מצליח "מלך העקרבים", וזה סלל את דרכו להצלחה.
מאז כיכב ג'ונסון בסרטים כמו "סאן אנדראס", "הרקולס", "ג'ומנג'י: שורדים בג'ונגל" (שהיה שלאגר מפתיע בדצמבר והכניס קרוב למיליארד דולר) ולאחרונה "פרא". בנוסף, הוא מככב בסדרה הקומית "בולרז" ב־HBO, שאותה הוא גם מפיק ושתשוב בחודש הבא לעונה רביעית.
נקודת מפנה חשובה בקריירה של ג'ונסון היתה כשהצטרף לסרט החמישי של "מהיר ועצבני" ב־2011, ולדעת רבים הפיח רוח חיים מחודשת בתאגיד - שרווחיו האמירו מאז. ב־2020 צפוי לצאת "מהיר ועצבני 9", ועוד קודם לכן, בקיץ הבא, ייצא סרט עצמאי חדש של התאגיד סביב דמותו של ג'ונסון, לוק הובס, לצד דמותו של ג'ייסון סטיית'אם, שואו. בשנה שעברה פורסם כי ההחלטה עוררה מתיחות בינו לבין וין דיזל, כוכב סדרת סרטי "מהיר ועצבני", שעל פי שמועות לא מפרגן לכוכב העולה שגונב לו את ההצגה בסדרת הסרטים.


באירוע לקידום "גורד שחקים" סיפר ג'ונסון כי הוא "נהנה להעלות את הרף מחדש בכל פרויקט שאני עושה. ללא ספק התפקיד ב'גורד שחקים' הוא המאמץ הפיזי הרציני ביותר שאי פעם לקחתי על עצמי. אבל הרבה לפני האקשן, בגרעין העלילה נמצאים קשרי המשפחה. הם למעשה העוגן המשותף לקהלים מכל רחבי העולם. לא משנה מאיזה מוצא, תרבות, מעמד או רקע דתי - כל אדם מתחבר לאידיאל המשפחתי. כשבני משפחה נקרעים זה מזה - אנחנו מיד מרגישים את זה בקרביים, במיוחד הורים שיעשו הכל כדי להגן על ילדיהם".
הבמאי והתסריטאי של "גורד שחקים", ראוסון מארשל ת'רבר, עבד עם ג'ונסון לפני שנתיים בקומדיית האקשן "סוכן וחצי". את "גורד שחקים" כתב במיוחד עבורו.
ג'ונסון הגדיר את הסרט כ"סרט אסונות קיצי עם הרבה מאוד כיף והתרגשות". לדבריו, לא חסרים כיום סרטי גיבורי על, תאגידים וקולנוע מסחרי שהולך טוב עם זלילת פופקורן באולמות, אבל ב'גורד שחקים' יש משהו יותר מחוספס ולא מלוטש באופן שבו וויל יוצא להציל את משפחתו, וכל הזמן נלחם כדי להישאר בחיים. בדי.אן.איי שלו הוא לא יכול לעצור עד שהמלאכה לא תושלם. זה המסר שאנחנו מעבירים, ואני מאוד גאה על כך".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה