רימייק חדש ל"רובוקופ"

את הסרט יביים הבמאי הדרום אפריקני ניל בלומקמפ על פי תסריט שכתבו התסריטאים המקוריים של הסרט מ-1987

רימייק חדש ל

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
ארבע שנים בלבד אחרי שזכה לרימייק איום, "רובוקופ" שוב נמצא בדרך למסך. את הסרט החדש, שנקרא "רובוקופ חוזר", יביים ניל בלומקמפ הדרום אפריקני ("מחוז 9", "אליסיום"), כאשר הסיפור יתבסס על תסריט שנכתב בסוף שנות ה־80 בידי התסריטאים של הסרט המקורי, אד נומאייר ומייקל מיינר, ושהיה אמור לשמש כסרט המשך ללהיט האקשן הקלאסי והמשפיע של פול ורהובן מ־1987.
בסרט המקורי, שהוליד שני סרטי המשך מוצלחים פחות, גילם פיטר וולר שוטר בשם מרפי שנפצע אנושות בעת מילוי תפקידו, ושהופך, באמצעות תהליך רפואי־מדעי פורץ דרך, לסייבורג משטרתי קטלני. ב־2014 ביים חוזה פדילה רימייק עם ג'ואל קינמן, מייקל קיטון וגארי אולדמן, אך זה נכתש בידי המבקרים ונכשל לחלוטין בכל העולם כמעט, מלבד סין.
בלומקמפ, שפרץ לתודעה בסערה לפני כעשור עם סרט המדע בדיוני המצוין "מחוז 9" (ושבמשך שנים אמור היה לביים סרט בסדרת "הנוסע השמיני"), מתאושש בשנים האחרונות מהכישלון של סרטו האחרון, "צ'אפי", שיצא ב־2015. "'רובוקופ' מאוד השפיע עלי כילד", אמר לאתר ההוליוודי "דדליין". "מדובר בקלאסיקה, עם משמעות אמיתית מתחת לפני השטח. בתקווה, נצליח להגיע עוד יותר עמוק עם סרט ההמשך החדש".
למרות הצלחתו הגדולה של הסרט המקורי, סירובו של ורהובן לביים סרטי המשך גרם לכך שהתסריט של נומאייר ומיינר לא נבחר בסופו של דבר. ורהובן לקח איתו את נומאייר והלך לעשות את "גברים בחלל", ואילו הבמאי אירווין קרשנר, שנקרא למלא את מקומו, החליט להשתמש בתסריט אחר. העניין בתסריט הישן נולד מחדש מעט לפני היבחרו של דונלד טראמפ לנשיאות ארה"ב, כאשר נשיא אולפני MGM קרא אותו ונדהם לגלות שבעולם העתידני שבו מתרחש הסיפור, כוכב ריאליטי מתמודד לנשיאות ארה"ב וזוכה.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה