סילבסטר סטאלון מציג: רמבו מודל 2019

השחקן שמזוהה ביותר עם דמותו של החייל ג'ון רמבו, פרסם תמונות ראשונות ומפתיעות מתוך הסרט החמישי בסדרה, שצפוי לצאת בעוד כשנה לאקרנים

סילבסטר סטאלון מציג: רמבו מודל 2019

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אמש (ג') פרסם השחקן סילבסטר סטאלון בחשבון האינסטגרם שלו תמונות ראשונות שלו בדמותו של רמבו מהסרט החמישי בסדרה, שצפוי לצאת בעוד שנה. "הלילה אנחנו מתחילים לצלם", כתב בהתרגשות.
על פי התמונות, חייל הכוחות המיוחדים בוגר מלחמת וייטנאם, החליף את הגופייה והבנדנה בלבוש של קאובוי, מגובה בסוס. הפעם, במקום הצלת שבויים על רקע הנופים של דרום מזרח אסיה, ייצא רמבו לחלץ את נכדתה של חברה ותיקה מידיו של הקרטל המקסיקני האכזר שחטף אותה. על הדרך הוא יחשוף רשת בינלאומית לסחר בנשים, ויאחד כוחות עם עיתונאי שאחותו נחטפה גם היא. איש אולפני מילניום, הישראלי אבי לרנר (סדרת "הבלתי נשכחים"), נמנה על המפיקים, והצילומים יתקיימו בלונדון, בבולגריה ובאיים הקנריים.
סדרת סרטי "רמבו" החלה עם הסרט "משחק הדמים" מ-1982. הסרט, המבוסס על ספר באותו שם של דיוויד מורל, עוקב אחר הקשיים של החייל המשוחרר ג'ון רמבו לחזור לחיים הרגילים בארה"ב. בעקבות ההצלחה הגיעו ההמשכונים "רמבו: משחק הדמים 2" מ-1985 ו"רמבו 3" מ-1988, שצולם בחלקו בישראל והשתתף בו ששון גבאי. הסרט הרביעי בסדרה "ג'ון רמבו", יצא לפני כעשור, ומאז היו ידיעות סותרות על הפקתו של סרט חמישי. התמונות החדשות מאשרות שהפרויקט אכן יוצא לדרך.

סילבסטר סטאלון מציג: רמבו מודל 2019בנובמבר חוזר סטאלון בן ה-72 לתפקיד אייקוני אחר שלו, הלא הוא רוקי בלבואה כמובן, בסרט "קריד 2", כמתאגרף שהפך למאמן.
לקראת סוף 2017 הואשם סטאלון בתקיפה מינית בידי שני נשים, שטענו כי כפה את עצמו עליהן במהלך שנות השמונים. סטאלון הכחיש את הטענות נגדו באופן מוחלט.
*בקרוב בקשת 12: ריאליטי בלי הפסקה

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה