וואן דיירקשן סירבו לפגוש את בתו של טראמפ, והוא סילק אותם מהמלון

בראיון שהעניק חבר להקת הבנים, ליאם פיין סיפר על תקרית מביכה שהתרחשה בבית מלון בבעלותו של נשיא ארצות הברית, בה גורשו האמנים לאחר שהמנהל שלהם סרב להעירם

וואן דיירקשן סירבו לפגוש את בתו של טראמפ, והוא סילק אותם מהמלון

זהו המחיר של אהבת השינה? להקת הבנים המפורסמת וואן דיירקשן גורשה ממלונו של דונלד טראמפ, לאחר שסירבה לפגוש את בתו של המיליארדר שהפך לנשיא ארצות הברית, כך גילה היום (ראשון) ליאם פיין, אחד מחברי הלהקה בראיון לעיתון "רולהקוסטר". בראיון סיפר פיין כי הלהקה התארחה באחד מבתי המלון של טראמפ בניו יורק, כאשר בשלב מסוים התקשר הנשיא למנהל הלהקה ושאל האם חברי הקבוצה מוכנים לפגוש את בתו. המנהל הסביר כי חברי הלהקה ישנים וסרב להעירם לצורך הפגישה, מה שהעלה את חמתו של טראמפ.

"הוא גירש אותנו מהמלון באותו הרגע", אמר פיין בראיון, והמשיך, "אתה לא תאמין לזה, זה היה בנוגע לבת שלו. הוא התקשר למנהל שלנו בזמן שישנו. טראמפ דרש שהמנהל יעיר אותנו, אבל הוא סירב, וטראמפ ענה לו 'בסדר, אז אני לא רוצה אותכם במלון שלי".

לאחר מכן סיפר פיין כי טראמפ גם סירב לאפשר ללהקה לצאת מהיציאה הצדדית, מה שהכריח את חברי הלהקה לצאת באמצע היום לרחוב הניו יורקי, מה שפיין תיאר כחוויה אכזרית עבורם. במהלך הראיון, פיין לא סיפר האם הבת שגרמה למריבה בין הלהקה למי שהפך לנשיא ארצות הברית היא טיפאני או איוונקה.

וואן דיירקשן סירבו לפגוש את בתו של טראמפ, והוא סילק אותם מהמלון