סקעת זועם: "אל תתגייסו לצבא ואל תשלמו מיסים"

על רקע הפרסומים לפיהם המדינה לא תאפשר לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים, פרסם הזמר הפופולרי הראל סקעת פוסט זועם בעמוד הפייסבוק שלו ובו קרא לצעירים וצעירות שלא להתגייס לצבא ולא לשלם מיסים

סקעת זועם:

על רקע הפרסומים מאמש (ראשון) לפיהם המדינה לא תאפשר לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים, פרסם הזמר הפופולרי הראל סקעת, חד מיני בעצמו, פוסט זועם בעמוד הפייסבוק שלו ובו קרא לצעירים וצעירות שלא להתגייס לצבא ולא לשלם מיסים.

בפוסט כתב סקעת למעריציו: "יום יבוא עוד כמה שנים ותצטרכו להתגייס לצבא ולתרום את חלקיכם. בתור ישראלי ששרוף על המדינה שלו וגאה להיות יהודי ומדבר על זה מעל כל במה בעולם, שירת בגאווה בצבא,זה שבן זוגו רב סרן בצה"ל ומשרת קרוב לחודש בשנה עד היום, אני קורא לכם לא להתגייס לצבא! ויודעים מה, גם לא לשלם מיסים על הכסף שתרוויחו בקרוב. בכלל, כל חובה שהמדינה מבקשת מכם למלא פשוט אל תמלאו. לכו ותפזרו את כל הטוב הרב שיש לכם לתת מכל הבחינות במקומות שמקבלים אתכם ולא היכן שלא".

בהמשך השתלח סקעת בשרת המשפטים איילת שקד ובעוד פוליטיקאים וכתב: "גברת איילת שקד ושאר פוליטיקאים פחדנים מאין כמוכם. אתם לא שווים אותנו. והלוואי ומליוני האנשים שפקדו את תל אביב במצעד הגאווה האחרון על מנת שתוכלו להתהדר בקבלה הפגומה שלכם בפני העולם הנאור, יהפכו כוח אלקטוראלי ויעיפו אתכם משם כבר. יש פה דור חדש שלא יסבול את הצביעות הזו עוד הרבה זמן".