הזמר אדם שיתף במצבו הקשה וביקש:"תודו על מה שיש לכם"

"אני מסתכל לרופאים בתוך העיניים, הם רוצים לתת תשובות, אבל גם הם לא יודעים". שיתף לאחרונה הזמר אדם, בפוסט קשה ומרגש על שגרת ההמתנה המייאשת בבית החולים ועל התקווה להחלמה

הזמר אדם שיתף במצבו הקשה וביקש:

לאחר ששיתף לראשונה במצבו הרפואי הקשה, שהתדרדר כתוצאה מניתוח פשוט של הוצאת כיס המרה. הזמר אדם, מי שנתפס בעיני רבים ככוכב הבלתי מעורער של שנות השמונים, שיתף בסוף השבוע האחרון את שגרת ההמתנה הקשה בבית החולים ואת התקווה להחלמה.

"אני מסתכל לרופאים בתוך העיניים, הם רוצים לתת תשובות, אבל גם הם לא יודעים" שיתף הזמר אדם בפוסט קשה ומרגש שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו תחת הכותרת "המתנה .....פחדים ומה שבניהם".

הזמר אדם פתח וסיפר על שגרת החיים שלו כרגע בהשוואה לחייו לפני שאושפז: "ברגיל שלי אני חי חיים שקטים כמעט מבודדים (כשזה לא קשור למקצוע) ופתאום עם המון אנשים סביבי ואין לאן לברוח, קונסוליום הרופאים, החלפת המשמרות, האחיות, הסאונדים, החולה שמתחלף ומשתעל במיטה לידי, אנשים באים והולכים, ומציצים עליך ושואלים ושואלים ושואלים, כמה רעש מייצרים החיים כאן ואני לא רגיל, לא ישן, לא יודע עוד כמה זמן, לא יודע איך מחלימים, לא יודע כלום, ממתין..

הזמר אדם שיתף במצבו הקשה וביקש:
אני מסתכל לרופאים בתוך העיניים, הם רוצים לתת תשובות, אבל גם הם לא יודעים, המילים נכון למצבי הנוכחי הן, מגמת שיפור איטית, תהליך ארוך, אם המגמה תשתנה ינתחו במיידי, נמתין"."עוד יום ועוד יום והחיים ממשיכים ואני ? כאילו חי, רואה, שומע, מגיב קצת, אבל מחוץ למירוץ, אני שוכב והעולם בחוץ ממשיך" סיפר אדם ותיאר את הקושי הרב שחווה אפילו בפעולות פשוטות ושגרתיות: "לנשום, צריך עזרה, להזיז את הכרית, צריך עזרה, להרים את המיטה, צריך עזרה ועוד לא דיברנו על מבצעים מורכבים כמו מקלחת..
מי משקיע מחשבה בחיים הרגילים באיך להזיז את היד ממקום למקום? לפעמים זה מעייף ומייאש ולפעמים אני פוחד לאבד את הגוף, לאבד את הנפש, לאבד אותי. לא מתלונן, רק משתף".

לסיכום חשף הכוכב את הדבר שמעניק לו תקווה להאמין ולהבריא: "אני מקבל המון הודעות ואהבה מאנשים שעברו בכל מיני תקופות בחיי, כמעט יכול לראות את כל מסלול חיי וזה עושה לי חשק להבריא, להחזיר אהבה, לתת עוד, יש לי מה לתת". וסיכם בבקשה מיוחדת: "לא אכפת לי להיות קלישאתי עד בחילה, תודו על מה שיש לכם. אני מודה ואני רוצה להבריא, מאד רוצה להבריא. חוגג 30 שנה ל״סוד״ באיכילוב, 6 שבועות שהם 43 יום בצום ובמאוזן".