בעקבות מצב משפחתי קשה: שימי תבורי מבקש חנינה מהנשיא

לאחר שבחודש שעבר קיבל שלילת רישיון הנהיגה לשנתיים, בגין נהיגה תחת השפעת סמים. הזמר שימי תבורי צפוי להגיש בקרוב בקשה מיוחדת לנשיא המדינה ראובן ריבלין, במטרה לקבל הקלה בעונש מסיבה משפחתית קשה

בעקבות מצב משפחתי קשה: שימי תבורי מבקש חנינה מהנשיא

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
לאחר שבחודש שעבר בית המשפט לתעבורה בתל אביב, פסק כי הזמר שימי תבורי יקבל שלילת רישיון למשך שנתיים וקנס בסך 3000 שקלים- זאת לאחר שנתפס נוהג תחת השפעת סמים. תבורי צפוי להגיש בקרוב בקשה מיוחדת לנשיא המדינה ראובן ריבלין.

על פי הדיווחים ב"מעריב" תבורי מתכנן לבקש חנינה מנשיא המדינה בניסיון להקל את עונשו, שצפוי להתחיל לרצותו החל מינואר 2018. לדבריו, העונש שקיבל מקשה עליו לקחת מדי יום את בתה של רעייתו יהודית באומן אל בית החולים, שם היא מקבלת טיפול יומי של מתן נוזלים ותרופות בעקבות מחלת האנורקסיה הקשה ממנה היא סובלת בשנים האחרונים.

עורך דינו של תבורי ציין כי פסק הדין שמשאיר את המשפחה ללא רישיון, הוא קשה במיוחד עבורם. זאת מאחר והנסיעה בתחבורה ציבורית במצבה הרפואי של בתה של יהודית לא אפשרית. גם הנסיעה במוניות היא לא בגדר אופציה, מאחר והיא יקרה עבור יהודית שגם ככה מתקשה לעמוד בנטל הטיפול המאסיבי שבתה מקבלת מידי יום.

יהודית ושימי תבורי אישרו את פרטי הידיעה שפורסמה לראשונה בtmi "מעריב"

הכי נצפות

אין תוצאה