עמיר בניון חושף: מה גרם לי להתרחק מהדת?

הזמר והיוצר עמיר בניון, שחזר בתשובה לפני הרבה שנים, חש בתקופה האחרונה מעין התרחקות מהדת וזאת בעקבות אירועים קשים ומשברים שעברו עליו בשנים האחרונות

עמיר בניון חושף: מה גרם לי להתרחק מהדת?

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הזמר והיוצר עמיר בניון, שחזר בתשובה לפני הרבה שנים, חש בתקופה האחרונה מעין התרחקות מהדת וזאת בעקבות אירועים קשים ומשברים שעברו עליו בשנים האחרונות.

בראיון למוסף '7 לילות' שמתפרסם היום (שישי) אומר בניו: "לא היה רק טריגר אחד שגרם להתרחקות אצלי. עברתי בשלוש השנים האחרונות המון משברים קשים שגרמו לי להרבה כאב. הרגשתי שהוא מנסה אותי נפשית ורוחנית. מי שכל הזמן באותה אמונה גדולה אז הוא או צדיק גמור או שקרן. אין חיה כזאת. אחרת, מה הטעם פה? אני עדיין קורא לעצמי אדם מאמין ולא שובר את הכלים".

כשנשאל מתי הוא שבר את הכלים לגמרי בכל הקשור ליחסיו עם בורא עולם, השיב בניון: "לא אשקר לך, ארבע פעמים בשבתות נפלתי כשהייתי צריך את הקנאביס הרפואי ועם כל שאכטה הזלתי 50 אלף דמעות ועושה תשובה במקום. לא מתבייש בזה. אני בנאדם ולא מספר לעצמי סיפורים. ה' הוריד אותי בעשרים דרגות כדי לבדוק אם אשאר איתו ואני לא מוותר עליו".

בניון, הידוע בדעותיו הימניות ובאהדתו לראש הממשלה בנימין נתניהו, התייחס גם לחקירות נגד ראש הממשלה ואמר: "על שלושה דברים עומד העולם היום: הכוכב הבא, השף הבא והלכלוך הבא על ביבי".

כשנשאל אם יש בינו לבין נתניהו קשר אישי, השיב: "נפגשתי עם ביבי מאתיים פעם. זה ראש הממשלה שלי. הוא מגיב אליי תמיד עם חיבוקים ונשיקות ואני מאוד אוהב אותו. אני לא יושב ורואה בטלוויזיה תיק אלף ואלפיים ותשעת אלפים ומזדעזע. היום בכלל כל אחד יכול להפיל כל אחד. השאלה על מה רוצים להפיל בנאדם. אנשים נפלו לאו דווקא כי עברו על החוק אלא כי תפרו להם תיק או השחירו את השם שלהם"

ומה יש לו לומר על עדי המדינה בחקירות ראש הממשלה? "עדי מדינה הם פושעים וזה גם לפי ההלכה", הוא אומר.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה