בוטל פסטיבל "היפ הופ רוטס" בישראל

הפסטיבל שאמור היה לארח שתיים מלהקות ההיפ הופ הגדולות בכל הזמנים, "דה לה סול" ו"ארסטד דיבלופמנט", בוטל.הסיבות: "אי הגעה לעמק השווה עם הלהקות, כשלים טכניים וחוסר כדאיות כלכלית".גם להקת "לונדון גראמר" ביטלה הגעתה המצופה לארץ

בוטל פסטיבל

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
פסטיבל ההיפ הופ הבינלאומי בישראל בוטל, כך הודיעה הפקת האירוע בדף הפייסבוק הייעודי של הפסטיבל. בפסטיבל אמורות היו להופיע הלהקות "ארסטד דיבלופמנט" ו"דה לה סול", הנחשבות לשתיים ממייסדות של תנועת ההיפ הופ כפי שאנו מכירים אותה היום. בהודעה מטעם ההפקה נרמז כי שם גדול אף יותר אמור היה להופיע בפסטיבל, אך אי הגעה לעמק השווה הותירה את האמן ששמו לא נחשף בחוץ. מי שרכש כרטיסים יקבל את כספו במלואו. רבים מהרוכשים קיבלו הודעה כי הזמנתם בוטלה.
"בצער רב ובכאב מוזיקלי, אנחנו נאלצים לבטל את פסטיבל ההיפ הופ שכל כך רציתם להיות חלק ממנו", נמסר בהודעה. "רצינו להפתיע אתכם בהד ליינר מהסרטים אשר איתו הייתם מבינים ש'דה לה סול' ו'ארסטד' הנהדרים הם רק הפתיח לבלאגן, אבל למרבה הצער לא הגענו איתו לעמק השווה.
המפיקים הודו כי ההרפתקה אליה נכנסו לא יכולה היתה להשתלם להם כלכלית, וזו אחת מהסיבות שהפסטיבל בוטל. "דבר זה, לצד עוד כשלים טכניים, אילצו אותנו להגיע למסקנה שכלכליות רחוקה מלהיות פה גם אם נלך עם האמת המוסיקלית שלנו", לשון ההודעה.
בוטל פסטיבל הפסטיבל אמור היה להתקיים בתאריך 31.5.18 באמפי פארק רעננה. בהודעה נמסר כי רוכשי הכרטיסים יקבלו את מלוא כספם בחזרה.
ממשרדו של ארז גזית, מפיק האירוע נמסר: "קיווינו מאוד לקיים את הפסטיבל במתכונתו המקורית, לצערנו בשל קשיים טכניים התנאים לא הבשילו ואנו נאלצים לבטל את הפסטיבל. כל מי שרכש כרטיס יקבל את מלוא כספו בחזרה. ניפגש באירועים הבאים".
היום (ב') יצאה הודעה רשמית גם בנוגע לביטול הופעתה המצופה של להקת "לונדון גראמר" בישראל, בשל סיבות רפואיות.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה