להב"ה: "לגיור של נסרין קדרי אין שום תוקף"

ארגון להב"ה הגיב לפרסומים על גיורה של הזמרת נסרין קדרי וטוען כי מדובר בגיור פיקטיבי שאינו מוכר על ידי הרבנות הראשית ומשרד הפנים

להב

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
לאחר שפורסם הבוקר כי הזמרת הערבייה נסרין קדרי התגיירה ושינתה את שמה ל'ברכה'. ארגון להב"ה טוען כי גיורה אינו מוכר בישראל על ידי הרבנות הראשית ומשרד הפנים.

"מיותר לציין כי גיור שאינו כולל קבלת עול מלכות שמיים ומצוות אין לו שום תוקף" מסרו בארגון והבהירו כי ככל הנראה הפרסום נובע מכך שהיא יוצאת עם אחד היהודים מהלהקה שלה ועל מנת לרצות אותו ובני משפחתו היא ערכה גיור פקטיבי.

בנצי גופשטיין מארגון להב"ה מסר: "אנו מקבלים בשמחה ובאהבה כל גר שמתגייר גיור אמיתי אבל אסור לתת יד לגיורים פיראטיים שאין להם ולהלכה שום דבר משותף. אני קורא לכלי התקשורת ולאנשים לא להתפתות לפרסומים שקריים הפוגעים בגרי צדק ישרים.".

 

נסרין הפכה לברכה

מוקדם יותר הבוקר, פרסמנו בסרוגים, כי לאחר שורה ארוכה של בדיקות ומבחנים, הזמרת נסרין קדרי סיימה בהצלחה תהליך גיור. זאת לאחר שלפני כשנה נפרדה מבן זוגה היהודי, רגע לפני החתונה.

את המאורע המרגש ציינה בדיוק ביום הולדתה ה-32 בטקס מצומצם בכותל המערבי. במהלך הטקס שהתקיים בסופ"ש האחרון, קדרי טבלה במקווה וערכה ארוחה חגיגית עם מנהלה האישי חגי אוזן ועם הרב דודו דרעי ואשתו, שהובילו את תהליך הגיור.

בסוף הטקס המרגש קדרי חשפה כי מהיום יקרא שמה בישראל- 'ברכה', השם העברי אותו בחרה במקום נסרין.

קדרי נולדה למשפחה ערבית מוסלמית וגדלה בחיפה. היא פרצה בתכנית "אייל גולן קורא לך", שם זכתה במקום הראשון ומאז הפכה להיות זמרת מצליחה ושחקנית במחזמר סוליקא.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה