הילדה שני: "סטפן הגשים לי חלום"

הזמר סטפן הודיע לשני בת ה-13 שסובלת מגידול סרטני מסוכן שהשניים ישירו יחד את השיר קומסי קומסה במשדר ההתרמה לעמותת גדולים מהחיים בראשון

הילדה שני:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
בשנת 2017 גילו הרופאים בצווארה של שני שעיו(13), אז ילדה בת 12 מבת ים גידול סרטני מסוכן. שני עברה טיפולים כימותרפיים שרמו לה לאבד 25 ק"ג ממשקלה. למרות זאת המשיכה שני לבלות עם אחיותיה, בסיועה הפעיל והתמוך של עמותת גדולים מהחיים, קורל בת ה-21 וספיר בת ה20.
השלוש כמו אחיות אחרות רבות, עושות הרבה דברים ביחד ובין השאר אוהבות מאד לשיר. בביתן תמיד מתנגנת מוזיקה שמחה. האהבה הזו למוזיקה הובילה לכך שלביתה של שני, הגיע הזמר המוכר סטפן, המבצע את השיר הפופולרי קומי קומסה, והודיע לשני שהוא הגיע אליה כדי לעשות איתה חזרות על השיר לקראת הופעה משותפת שלהם בה הם יבצעו יחד את השיר האהוב, במסגרת משדר ההתרמה לעמותת גדולים מהחיים שישודר ביום ראשון ה-16.9 ברשת, ערוץ 13 בשעה 21:00 בשידור חי בהנחיית יעל בר זוהר וקובי מחט.
בעמותת גדולים מהחיים תומכים במשפחות רבות של ילדים חולי סרטן וליוו גם לאורך כל התקופה את אימא של שני ואת שתי אחיותיה כשבמרכז היתה שני שמתמודדת עם הסרטן. האם גם השתתפה בתכנית אמהות צומחות תכנית הנותנת תמיכה לאימהות לילדים חולי סרטן.
עמותת גדולים מהחיים הוקמה בשנת 2000 עם החזון לשפר את איכות חייהם ורווחתם של ילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם. העמותה שמה לה למטרה ללוות את המשפחות מרגע אבחון המחלה עד להחלמה מלאה ולחולל שינוי משמעותי באמצעות יצירת חוויות משמחות לצד שיפור מתמיד באיכות הטיפול והתנאים הרפואיים.
לתרומה לעמותה ניתן לשלוח מסרון 18 ל 1144 לתרומה של 18 שקלים או לתרום דרך אתר העמותה gdolim.org.il

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה