זו לא בדיחה: ה-BDS דרשו מזמרת ישראלית לא להופיע בישראל

תנועת החרם פנתה למנהלי הזמרת שנולדה וגדלה בישראל וכיום מופיעה בכל העולם, בדרישה לבטל את הופעותיה בארץ."אתה יכול לתאר לעצמך את התגובה שלה ושל המנהלים – צחוק מתגלגל", מסר מקורב לזמרת

זו לא בדיחה: ה-BDS דרשו מזמרת ישראלית לא להופיע בישראל

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
ידוע שתנועת החרם על ישראל עושה כל שביכולתה כדי למנוע מאמנים בינלאומיים להופיע בארץ, ולא פעם חבריה גם מצליחים לגרום לביטולי הופעות מאכזבים ומרגיזים מאוד, אך הפעם נדמה שהם קפצו מעל הפופיק, כאשר דרשו מזמרת ישראלית לבטל את סיבוב ההופעות שלה בישראל.
שיטת העבודה של ה-BDS ידועה: להפציץ את חשבונות הרשתות החברתיות של האמנים באיומים, וכן לפנות למנהלי האמנים ואף לאמנים עצמם בדרישות להדיר רגליהם מאדמת ארץ הקודש. הם יורים לכל הכיוונים מבלי לתת את הדעת לאן, ולפעמים קורה שהם יורים לעצמם ברגל. כך למשל, דרש רוג'ר ווטרס, הנציג הקולני ביותר של תנועת החרם, מלהקת רדיוהד, שלא להופיע בארץ, על אף שגיטריסט הלהקה ג'וני גרינווד נשוי לאישה ישראלית ומחלק את זמנו בין ישראל לבריטניה וכל העולם. כמובן שווטרס נענה בשלילה, בצירוף תגובה מוחצת של הלהקה, ורדיוהד סגרה את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה בפארק הירקון מול קהל אדיר של 47 אלף איש.
הפעם העלו נציגי התנועה את רף המבוכה, כשנחשפו לפרסום הופעותיה הצפויות בישראל של זמרת ישראלית, שמחלקת את זמנה בין ישראל לשאר העולם. כמו לקראת כל הופעה הזמרת פרסמה בעמוד האינסטגרם שלה את הופעותיה הקרובות בארץ. נציגי ה-BDS נחשפו לפרסום הזה ופנו למנהליה של הזמרת בדרישה שתבטל את ההופעות.
"היא פרסמה את ההופעות בישראל כמו כל הופעה אחרת, כחלק מהיח"צ", סיפר ל"ישראל היום" מקורב לזמרת, שהעדיפה לשמור על אנונימיות מחשש לגל תגובות נאצה בנושא. "איך שהיא העלתה את הפרסום פנו למנהליה בדרישה להחרים את ישראל. כנראה ששיעורי בית הם לא עשו שם, לא פתחו ויקיפדיה אפילו, אחרת הם היו יודעים שהיא נולדה וגדלה בארץ".
מתי היא שמעה על כך ומה היתה תגובתה?
"היא היתה בדרכה לפגישת עבודה במשרדים, ושם סיפרו לה על הדרישה ההזויה. אתה יכול לתאר לעצמך את התגובה שלה ושל המנהלים – צחוק מתגלגל".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה