נכדתו העיתונאית של שמעון פרס: "השתמטתי מהצבא"

העיתונאית מיקה אלמוג, נכדתו של שמעון פרס ז"ל, חשפה כי השתמטה מהצבא ונסעה לניו יורק בכדי להתקדם עם הקריירה שלה: "הוא בוודאי לא תמך או עודד, אבל הוא לא התקומם נגד זה"

נכדתו העיתונאית של שמעון פרס:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
העיתונאית מיקה אלמוג, נכדתו של שמעון פרס ז"ל, חשפה כי השתמטה מהצבא ונסעה לניו יורק בכדי להתקדם עם הקריירה שלה. בראיון לתכנית 'אינטימי' בערוץ 10 (14) סיפר אלמוג: "התגייסתי ועשיתי טירונות ואחרי זה הרגשתי שאני לא מסוגלת, המסגרת הזאת הפחידה אותי פחד מוות, אז יצאתי מהצבא ונסעתי לניו יורק".

בראיון שתוכנו הובא באתר 'מעריב און ליין' ושישודר במלואו מחר (מוצ"ש) היא סיפרה כי "יותר מזה שרציתי ללמוד משחק ולפרוץ ולהתקדם עם הקריירה שלי, הייתי צריכה אז יותר מכל דבר אחר לא להיות פה בארץ".

אלמוג, סיפרה על תגובתה של סבתה, סוניה פרס, להחלטה שלא לשרת בצה"ל: "סבתא הייתה מאוד נגד. מדובר באישה שזייפה את הגיל שלה כדי להתגייס לצבא הבריטי. היא לא הייתה מסוגלת להבין את זה ונזפה בי מאוד, עם כל האהבה והחום היא לא חסכה מאיתנו ביקורת לעולם".

ואיך סבא שמעון הגיב? לדברי אלמוג: "הוא פחות התנגד כי הוא הגיע מאיזשהו מקום שהוא הבין שבנקודה הזאת בחיי זה קרב אבוד. הוא בוודאי לא תמך או עודד, אבל הוא לא התקומם נגד זה".

אלמוג ניסתה לסייג את דבריה והוסיפה כי "אני חושבת שזה איזשהו שלב התפתחותי שהיה נחוץ לי, וזה לא מצדיק את העובדה שהשתמטתי מחובתי. סבתא, אגב, עדיין כעסה על זה שלא שירתתי בצבא גם אחרי שחזרתי לישראל, אחרי זמן רב".

נכדתו העיתונאית של שמעון פרס:

הכי נצפות

אין תוצאה