רוני מאנה לאייל ברקוביץ': "לקחת לחבר שלך את האישה שמאוד אהב"

איש העסקים תקף את השדרן בעקבות ראיון נוקב אצלו בתוכנית: "הבאת לעולם ילד בזמן שחבר שלך היה בכלא, הבעל חשב שהוא שלו. תת רמה של בן אדם שהרס משפחה של מישהו"

סערת שידור הדרבי: ערוץ הספורט פנה לביהמ

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
איש העסקים רוני מאנה התראיין אמש לתוכניתם של "אופירה וברקוביץ" בערוץ 12, בראיון שהפך לעימות חריף באולפן. "כדי לשוחח על ביבי הזמנתי איש עסקים, חבר קרוב מאוד שלי ושל משפחתי, שמכיר את השניצלים של ביבי ואת החלב בשלוש בבוקר של שרה", הציגה אותו אופירה אסייג".

"מה זו האובססיה שיש לך על ביבי ושרה", שאלה אותו אופירה. "אני חי בעם. אני מכיר את הזוג, אני מאחל להם שיצאו זכאים. לכל בן אדם יש את זכות החפות. אני מאחל לביבי שייצא זכאי. יש שם בעיה והיא בעיה רצינית - מי ששולט בבית זה שרה נתניהו. אני אומר את הדברים האמיתיים", ענה מאנה ולכך הגיב ברקוביץ': "גם בבית שלך אשתך שולטת".

"יש הבדל, שרה מנהלת את המדינה. כשאשתי אומרת לי דברים שאני לא מסכים איתה אני אומר לה. שרה נתניהו והיחצ"נים נלחמים מול מני נפתלי", אמר מאנה.
"הראיון הוא בעצם בשביל לשמוע ממך מה האובססיה שלך כלפי ביבי. אתה יצאת נגדם כי קרה משהו קשה", אמרה לו אסייג ומאנה ענה: "אני מדבר בשם 200 איש שהיו סביבם ונזרקו כמו כלבים, שרה נתניהו נקמנית".

סערת שידור הדרבי: ערוץ הספורט פנה לביהמ

"מחפש פרסום או כותרות"

"אתה מכפיש אותו כאילו הוא חצה איתך קו אדום, מה האובססיה שלך? מה הם עשו לך?", שאל ברקוביץ' ומאנה ענה: "אני חי במדינה". "לא קונה את זה", השיב לו, "אתה חושב שאתה גבר, תגיד את האמת מה הוא עשה לך. ביבי הוא הבן אדם היחיד שאתה מכפיש בשביל הכותרות".

"אני בא לספר את כל השקרים של משפחת נתניהו. אני לא יכול לראות את השקרים", ענה לו מאנה וברקוביץ' המשיך לטעון בתוקף: "יש לך אינטרס פה, אולי פרסום, אולי כותרות".

סערת שידור הדרבי: ערוץ הספורט פנה לביהמ
לאחר שידור התוכנית פרסם מאנה סדרת ציוצים בטוויטר, בה תקף בחריפות את ברקוביץ': "לא ירדתי נמוך בתוכנית ולא סיפקתי את הסחורה לרכילות. היה לי המון דברים להגיד ולא אפשרו לי. מה אתה מצפה מאחד שלקח מחבר שלו את אשתו, שהוא נזרק מכל מקום, שהוא תת רמה של בן אדם שהרס משפחה של מישהו אחר. אתה (ברקוביץ') האחרון שצריך לדבר על מי זה גבר כי אתה לקחת לחבר שלך את האישה שהוא מאוד אהב בתקופה שהוא היה בכלא. הבאתם ילד לעולם והבעל חשב שהילד שלו. הוא מתאים לשרה נתניהו, הם מאותו חומר".

הכי נצפות

אין תוצאה