יא פלג: למה החלטתי לפרסם את ההקלטות?

כתב 'החדשות', גיא פלג, שפרסם את הקלטות יאיר נתניהו, מספר מה הביא אותו להחליט להביא את האייטם לשידור: "גם כשאומר את זה אדם שיכור זה ראוי לפרסום"

יא פלג: למה החלטתי לפרסם את ההקלטות?

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
כתב 'החדשות', גיא פלג, שפרסם אמש (שני) את הקלטות יאיר נתניהו, מספר מה הביא אותו להחליט להביא את האייטם לשידור.

בתוכנית 'הלילה' סיפר פלג: "ידענו שמשפחת נתניהו תפעיל סוללה של עורכי דין והם אכן פעלו, אבל אני לא נפלתי מהכיסא והייתי משוכנע שנגיע לשידור".

פלג סיפר כי גם במערכת החדשות התנהל דיון האם ראוי להביא את הדברים לשידור: "הדבר המעניין הוא שכל אחד מהנוכחים אמר שהקלטות ראויות לשידור. החומרה היא שבנו של ראש הממשלה, שהוא אדם בוגר, מהרגע שהוחלט לאבטח אותו, נדמה לי שהוא מחויב באחריות לסיטואציה".

פלג התייחס לעובדה שיאיר נתניהו הלך עם מאבטח ונהג של המדינה ומדברים בשפת ביבים ומתייחסים באופן גס וירוד בין נשים: "ההחפצה של הנשים היא הדבר הנורא. אחד מחברי המערכת אמר 'היעלה על הדעת שיאיר נתניהו מדבר ככה על האקסית שלו?'.

עוד אמר פלג, כי גם העניין עם ניר מימון, בנו של בעלי מאגר הגז תמר, קובי מימון, שהיה עם נתניהו ברכב, השפיע על ההחלטה. פלג הזכיר כי "ההקלטות בוצעו בקיץ 2015, כשמדינה שלמה עסקה במתווה הגז ומסתבר שמתחת לפני השטח הייתה חברות שלא ידענו עליה כשהוא אומר ש'אבא לי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר'. גם כשאומר את זה אדם שיכור זה ראוי לפרסום".

הכי נצפות

אין תוצאה