אביב גפן:"בגללך הילדים שלי לא יחיו בארץ"

עוד לפני שהתחיל לשיר, המתמודד אדם גוזלן נאלץ לספוג ביקורת קשה מהשופט אביב גפן שקטל אותו רק בגלל שהגיע מההתנחלות שבי שומרון

אביב גפן:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אדם גוזלן, עולה חדש מצרפת שגר כרגע בשבי שומרון, הגיע כמו כל מתמודד לתכנית המוזיקה החדשה "אביב או אייל"- אלא שאז, עוד לפני שהתחיל לשיר נאלץ לספוג במפתיע ביקורת קשה וחסרת פרופורציה מאביב גפן, על בחירתו לגור בהתנחלויות.

בפרק ששודר אמש (ב') תקף גפן את גוזלן: "אני חושב שאתה זה הסיכוי הכי טוב שהילדים של אייל, של מירי ושלי לא יחיו בארץ עוד כמה שנים", גפן לא הסתפק בכך והמשיך לתקוף גם את העולים החדשים שמגיעים לגור בהתנחלויות- "אתם תוקעים את הסיכוי לשלום".

לעומתו מירי מסיקה ואייל גולן, לא הסכימו עם ההאשמות הקשות שזרק למתמודד הצעיר ואף תקפו את גפן על התנהגותו. "אתה עושה הכללה גסה, בדיוק כמו שאתה לא רוצה שיעשו עליך" תקפה מסיקה את גפן והוסיפה "איך הוא ישיר עכשיו?".
"אני בשונה ממך רואה ישראלי נפלא, אנרגטי שבא לשיר לנו" אמר אייל גולן לגפן והוסיף "אתה חושב שהגעת לפופוליטיקה, אבל לא זו תכנית מוזיקה ואני מקווה שאתה שר טוב. שתגרום לו להעביר אותך".

המתמודד הצעיר סיכם בכך שהוא "מקווה שהפוליטיקה לא תשפיע על המוזיקה" והוסיף כי הוא לא כותב על פוליטיקה והיא לא מעניינת אותו. ובחר להגיע עם שיר אהבה מקורי שכתב, אך לא צלח מספיק כדי לעבור איתו אל השלב הבא.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה