התגובה המפתיעה של הכוכבת אחרי שנפלה בשידור חי

בראיון לתכניתה של ורוניקה לוסנו, האשימה הכוכבת את אנשי ערוץ "טלפה" בנפילתה הכואבת בטקס פרסי הילדים. בארגנטינה מדווחים שבערוץ לא אהבו את ההתבטאויות שלה וביטלו את הופעתה באירוע המחווה לרומינה יאן

התגובה המפתיעה של הכוכבת אחרי שנפלה בשידור חי

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
משהו לא טוב עובר על כוכבת הטלנובלות הארגנטינאית נטליה אוריירו. אחרי שהבריזה למעריצים בישראל בטענה שאינה חשה בטוב (על אף השמועות שביטולה נבע ממכירת כרטיסים דלה למופע), אוריירו מבריזה שוב - והפעם למופע לזכרה של רומינה יאן, כוכבת "קטנטנות" ו"כמעט מלאכים", שהלכה לעולמה לפני 8 שנים.

ההברזה האחרונה לא עברה בשתיקה. התקשורת הארגנטינאית מנסה לפענח מדוע הזמרת שהבטיחה את השתתפותה במופע - ואפילו רמזה שהיא הולכת לבצע את השיר האהוב מ"קטנטנות" corazon con agujeritos - הבריזה ממנה בפתאומיות וללא הודעה מוקדמת.

נטליה אוריירו מבטיחה את השתתפותה במופע לזכרה של רומינה יאן:

https://instagram.com/bycrismorena/?utm_source=ig_embed

מלבד הסיכוי ששוב חשה ברע, הכתב אדריאן פלארס טוען שההברזה קשורה לתקרית המפחידה שאירעה לה בטקס פרסי הילדים של ניקלודיאון בחודש שעבר. בטקס הוזמנה אוריירו לעלות לבמה ולקבל פרס על מפעל חיים. רגע לפני שהצליחה להגיע למגישת הפרס, ורוניקה לוסנו, היא חוותה נפילה כואבת במיוחד לעיני הצופים. במקצועיות מתבקשת, היא מיד קמה על רגליה וביקשה לשחזר את רגע קבלת הפרס. אחרי שחזרה אל מאחורי הקלעים, היא שבה לבמה וצחקה על הנפילה הכואבת שהותירה סימן על פניה.

נטליה אוריירו נופלת בשידור חי:


אולם, בראיון שנערך לאחר האירוע עם מגישת הפרס, אוריירו התבטאה בחריפות כלפי אנשי ערוץ "טלפה" והאשימה אותם בנפילתה. בעוד לוסנו החמיאה לה על קור הרוח שהפגינה בשידור חי, אוריירו השיבה לה: "אני מקצועית. מה שאתם לא הייתם. האשמים הם הטיפשים שלא אמרו לי שיש שם מדרגה. הם הכריחו אותי לעלות לבמה ולא אמרו לי שיש שם מדרגה. לא מעדתי. נפלתי מגובה של מטר וחצי. יכולתי להיהרג!".

נטליה מדברת על הנפילה:

בתקשורת הארגנטינאית מאמינים שהלכלוך שהוציאה על אנשי הערוץ הוא שהוביל להחלטה של מנהלי הערוץ לוותר על השתתפותה בטקס לזכרה של רומינה יאן. הכתב פלארס הוסיף: "יש כמה גרסאות לסיפור. מצדם של כריס מורנה וגוסטבו יאנקלביץ' מספרים לי שאוריירו יצרה קשר עם כריס לפני שלושה-ארבעה ימים והיא הסבירה שהיא מעדיפה לוותר על השתתפותה במופע אחרי מה שקרה בטקס הענקת הפרסים. מצד שני, יש מי שאומר שהערוץ לא ראה בעין יפה את הדברים שאמרה עליו ושזו הייתה החלטה שלהם לוותר עליה".

לכל מי שפספס, כולל הגברת אוריירו, הנה כמה מהרגעים הבלתי נשכחים מהאירוע "ויוה רו" שהתקיים ברביעי האחרון:

לואיסנה לופילטו רוקדת את ה"צ'ופה צ'ה"

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה