מה עובר על ענבל אור?

הרגשת גועשת וסוערת סביב הסרטונים שמעלה בימים האחרונים אשת הנדל"ן לשעבר ענבל אור, שפשטה את הרגל לאחר שהונתה מאות לקוחות שרכשו ממנה דירות

מה עובר על ענבל אור?

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
מה קורה לענבל אור? הרגשת גועשת וסוערת סביב הסרטונים שמעלה בימים האחרונים אשת הנדל"ן לשעבר ענבל אור, שפשטה את הרגל לאחר שהונתה מאות לקוחות שרכשו ממנה דירות.

ענבל אור, תיעדה את עצמה במספר זוויות שעוררו תמיהה ברשת על ההקצנה בתגובותיה. בתיעוד היא נראת כשהיא מרבה גם לדבר עם אלוקים תוך כדי שמיעת שירים חסידים – דבר שלא אפיין אותה קודם.

כל החדשות החמות גם בטלגרם >> 
https://t.me/joinchat/AAAAAEkFUAQdwecWXMBhdQ

הכתב נועם אמיר צייץ: "יוצא לי הלב על ענבל אור. אני יודע שהיא עשתה המון דברים שפגעו באנשים זה לא אומר שצריך לתת לה למות בתוך הטירוף שמתחולל בה. ההתעלמות מהמצוקה שלה בעיקר של התקשורת שחיבקה אותה כשהיה נח לחבק אותה במגדלים המפוארים שלה מקוממת. התעלמות הרשויות? לזה הורגלנו זה לא התפקיד שלנו להעיר אותן".

מלך זילברשלג צייץ: "הפייסבוק של ענבל אור בשבוע האחרון זה הדבר הכי עצוב ומלחיץ שראיתי בחיים שלי. ממש ממש מקווה שמישהו על זה ושזה בטיפול".

גולש נוסף כתב: "צופה בימים האחרונים במופע האימה שמתחולל בפייסבוק של ענבל אור בשידור החי. זה נורא ומכמיר לב ומטורף וקצת מפחיד".

עוד באותו נושא:
אמה של ענבל אור: "פרקו אותנו"

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה