אמה של ענבל אור: "פרקו אותנו"

''הגברים לא יכלו לראות אישה שוחה עם כרישים ומצליחה", טוענת האם ומספרת על הייסורים שעוברת המשפחה. "האמת תצא לאור"

אמה של ענבל אור:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
מיכל, אמה של ענבל אור, לא צפתה בסרטונים האחרונים שבתה הפיצה בפייסבוק, בהם היא מספרת על המאבק שלה למען הצדק, כהגדרתה.

במשך כ-12 שעות צילמה את עצמה אור בשידור חי בפייסבוק, נוהגת ברכב, מגיעה לחוף הקשתות באשדוד, מתעמתת עם שוטרים ואף מובהלת לבית חולים.

בשיחה עם ערוץ 7 מדגישה מיכל כי ענבל חפה מפשע, ומבטיחה שהאמת תצא לאור. "אני תמיד מאמינה בניסים. אני חייבת שיהיה נס וזה יהיה. אני מרגישה את זה ממש כאילו זה אוטוטו קורה. ב-15 בחודש יש את פירוק החברה, אבל אני בתוך תוכי מרגישה שאחרי כל הייסורים האלה לא יכול להיות שאלוקים לא יתן לנו את הצדק, את האמת שתצא, אפילו חלק, רק חלק, וזה יצא.

''אנחנו אנשים מאמינים ומעולם לא יכולים לעשות גזל לאדם, והאמת תצא וזה יצא", משוכנעת האם. ''אם לא הייתי מאמינה שהיא תצא זכאית לא הייתי לוקחת הלוואה של מיליון שקל ומשקיעה שש מאות אלף שקל רק לעורכי דין לעליון ובסוף מה יצא?

"כל המדינה שלנו ככה מתנהלת", מלינה האם, ''העליון לא מוציא אף אחד זכאי, חבל ללכת לעליון, העליון לא יפגע בבית משפט מחוזי או שופט אחר, חבל, זה היה בזבוז כסף, זמן וכאב לב. היתה לה תקווה הכי גדולה מהעליון וכשקיבלנו את התשובות של העליון זה היה קשה מאוד".

לדבריה ענבל עברה סיכול ממוקד על ידי הרשויות, "לקחו לה את החברה בתוך שלושה ימים, פרקו לה את הצורה של החברה, פרקו את המשפחה, פרקו אותנו, תראה מה שקורה עם הנדל"ן, מי מדבר על נדל"ן היום? אבל כשענבל היתה דיברו רק על הנדל"ן כי ענבל עוצמתית, היא יודעת להביא את הדברים בדיוק כמו שצריך והקנאה והשנאת חינם של האנשים שלנו שכואב להם כל כך הלב, הם לא יכולים לראות אישה שמצליחה, לא יכולים לראות אישה שהיא ספרדיה, והגברים פגעו בה באופן אישי.

''הגברים לא יכלו לראות שאישה שוחה עם כרישים ומצליחה ועולה. כל הפרנסה, הכל מלמעלה, רק מלמעלה. יש דברים גם מעל הטבע. את זה לא מבינים אנשים והם יבינו את זה. הכי חשוב לי שהיא תצא זכאית בריאה ומאושרת עם ילדיה ויחזירו לה את הילדים".

מיכל אור מספרת שעד היום מתייעצים עם בתה על קניית דירות, "אנשים מתקשרים אליה, מתחננים לבוא אליה לקבל ממנה טיפים איך לקנות דירות, איך לעשות, איך לגדול. אני מאוד מאמינה בענבל, ביושרה, באמינות שלה, אני יודעת שנכנסו אנשים רעים לחברה. הזהרתי אותה, ביקשתי ממנה, שאני קיבלתי מסר בחלום שלא תכניס את האנשים האלה שייקחו לה את החברה היא לא הקשיבה ובסוף אם ילד לא מקשיב להורים זה בדיוק מה שהוא רואה בעיניים. רק לצערי הרב אני לא יכולה לראות את הילדה שלי מרוסקת. לא יכולה".

מיכל מספרת על הייסורים שעוברים על המשפחה, "אנחנו עוברים איתה את הייסורים הכי קשים, לא מבחינה כלכלית - זה משני, אנחנו עוברים תקופה קשה מאוד. אני תומכת בה בהכול, במדינה שלנו אי אפשר להיות חזקים, המדינה שלנו שוברת את כל מי שחזק. אנחנו צריכים לעבור את הגל הקשה הזה ושקודם כל שתרגיש טוב, שתהיה חזקה למען עצמה ולמען הילדים שלה שלקחו לה אותם.

''הכאב הוא כאב גדול, כאב שבחורה עוצמתית עם הרבה מאוד שנים של עשייה ועבודה שהייתה לה את היזמות הראשונה במדינת ישראל בנושא של נדל"ן, אחת החזקות והטובות במדינת ישראל, ולעולם לא תהיה אחת כמו ענבל. אני רואה את ענבל כל יום, כואב לי הלב. אני לא מפסיקה לבכות".

עוד באותו נושא:
מה עובר על ענבל אור?

 

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה