בצל המאבקים המשפטיים: טראמפ מגייס כסף בקצב חסר תקדים

נשיא ארה"ב כבר פועל לבחירתו מחדש, וקמפיין הבחירות שלו גייס יותר מ-10 מיליון דולר ברבעון הראשון של השנה.עוד במסגרת הקמפיין שולם סכום של 830 אלף דולר על ייעוץ משפטי

בצל המאבקים המשפטיים: טראמפ מגייס כסף בקצב חסר תקדים

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, המשיך לגייס כסף בקצב חסר תקדים ב-15 החודשים הסוערים שבהם הוא מכהן, ואיפשר לוועדת קמפיין הבחירות שלו לעזור בתשלום החשבון על כמה מהמאבקים המשפטיים שלו.

הקמפיין של טראמפ גייס 10.1 מיליון דולר ברבעון הראשון של השנה. ועדת הקמפיין דיווחה כי בחשבון הבנק שלה יש 28.3 מיליון דולר נכון לסוף מארס, לפי מסמכים של נציבות הבחירות הפדרלית. שתי ועדות נוספות שגייסו כסף עבור הקמפיין של טראמפ והוועידה הלאומית הרפובליקאית דיווחו כי גייסו 16.7 מיליון דולר באותה תקופה.

גיוס כסף לבחירה מחדש, בשלב מוקדם בכהונה ובאופן אגרסיבי כפי שטראמפ עשה, הוא צעד יוצא דופן עבור נשיא מכהן. הנשיא לשעבר ברק אובמה היה בתפקיד שנתיים לפני שקיים את גיוס הכספים הראשון לבחירתו מחדש. הנשיא לשעבר ג'ורג' וו. בוש גייס 268,423 אלף דולר בשנתיים הראשונות שלו בתפקיד.
הקמפיין של טראמפ דיווח על תשלום של 835 אלף דולר על ייעוץ משפטי. ג'ונס דיי, היועץ המשפטי הראשי של הקמפיין, קיבל מתוך סכום זה כ-348 אלף דולר. הקמפיין שילם לשתי חברות שמייצגות את מייקל קוהן, עורך הדין הפרטי של טראמפ, בתביעה על הסכם הסודיות עם כוכבת הפורנו סטורמי דניאלס, שטענה כי ניהלה עם טראמפ רומן ב-2006. דניאלס, ששמה האמיתי הוא סטפני קליפורד, תובעת לבטל את ההסכם.

בשימוע שנערך ביום שישי אמרו התובעים כי קוהן היה במשך חודשים תחת חקירה פדרלית בניו יורק, ללא קשר לחקירתו של התובע המיוחד רוברט מולר בעניין ההתערבות הרוסית בבחירות האמריקאיות.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה