שיר אלמליח נתפסה עם טבעת אירוסין על האצבע

האם הגרושה הטרייה שיר אלמליח כבר הספיקה להתגבר על אלרואי כהן ומוכנה להתמסר לגבר אחר? כי היא נצפתה עם טבעת אירוסין על האצבע שלה

שיר אלמליח נתפסה עם טבעת אירוסין על האצבע

קצת אחרי שצעדה שיר אלמליח על מדרגות הרבנות ושינתה סטטוס לאישה גרושה, היא עולה גם על שמלת כלולות, וזוכה לקבל טבעת אירוסין מהאקס הלוהט של מיכל אמדורסקי, טל אלון.

אין ספק שהולם אותה לבן. שיר אלמליח (צילום: רפי דלויה)אז האם אלמליח הלוהטת מתחילה פרק ב' חדש ומצאה את האחד שלה, שכבר הספיק לכרוע ברך ולבקש את ידה של אחת הנשים הסקסיות בתעשייה? וודאי שלא. מדובר בעוד קמפיין שמוסיפה אלמליח לרשימת הקמפיינים העמוסה שלה, הפעם לחברת התכשיטים JACKIE-O.

חיבוקים ונשיקותאלמליח הצטלמה לצד הדוגמן טל אלון בן ה- 30 שהיה בעברו בזוגיות פוטוגנית עם מיכל אמדורסקי וחוזר כעת לדגמן אחרי שלוש שנים של הפוגה היישר לזרועותיה של אלמליח. כשהיא בשמלת כלולות ועונדת טבעת אירוסים והוא בחליפת חתן. קצת חומר למחשבה, שמתם לב שמאז שאלמליח התגרשה מאלרואי כהן, היא התחילה להצטלם בקמפיינים עם גברים לצידה? אז אחרי שהצטלמה לצד הכדורגלן מאור בזוגלו ונרשם ריחוק וניכור על הסט, הפעם אלמליח ואלון הרגישו חופשיים וצמודים על הסט ונרשם מתח באוויר.

אבל מה עם הגרביים?

יאו איך כיף להם