מסתמן: דיון הגירושים של בראד ואנג'לינה יהיו פתוחים לקהל הרחב

חשבתם שלא תשמעו יותר על הגירושים של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי? ובכן, זו רק ההתחלה. אחרי שהשניים פירקו את החבילה והודיעו על גירושים, כעת נודע שרוב הסיכויים שהדיונים בבית המשפט יהיו פתוחים לקהל הרחב. מי בא להאזין?


אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
מי שהיה בסביבה כשבראד ואנג׳לינה רק התחילו לצאת, בוודאי זוכר את הקרקס המהנה שמסביב לגירושים שלו מג׳ניפר אניסטון. מה לא היה שם? שמועות על בגידה, טענות שבראד זרק את ג׳ן בגלל שהיא לא רצתה לעשות לו ילדים, שמועות על תינוק סודי שג׳ניפר ילדה וגרם לאנג׳י להתחרפן ואפילו סלבס הוליוודיים שלקחו צד ולבשו חולצות עם כיתובים כמו ״טים ג׳ניפר״ ו״בראד, אני אלד לך תינוק!״.
כעת מסתמן שגם הגירושים מאנג׳לינה לא יעברו באופן חלק, והאנשים הפשוטים שאנחנו נהיה חשופים להרבה יותר לכלוך ממה שציפינו. תתחילו להכין פופקורן, כי השניים בחרו לנהל את המשך הדיונים בגירושים שלהם בדיון עם שופט זמני ולא בבית משפט.

עזבו אתכם מהמילים המקצועיות, הנה המשמעות האמיתית - דיוני הגירושים יהיו פתוחים לקהל הרחב. כלומר, אם תהיו במקרה בלוס אנג׳לס, תוכלו להיכנס ולשמוע את עורכי הדין של השניים רבים ביניהם על כסף, ואולי אפילו לתפוס איזה סלפי עם שיילו.

השניים, כזכור, נפרדו ב-2016 אחרי 12 שנה ביחד, כשאנג׳י הגישה בקשה לגירושים על רקע פערים לא ניתנים לגישור, לאחר שבראד נכנס, לפחות על פי השמועות, לעימות לא נעים עם בנם מדוקס באחת הטיסות במטוס הפרטי של המשפחה. הפנטזיה שלנו - אנג׳י וג׳ן הופכות להיות חברות הכי טובות לאחר הגירושים ומפיקות יחד עם ריס ווית׳רספון סדרה על בעלים בוגדניים.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה