שרון פרי על הסרטון של עדן בן זקן: "אפשר לחשוב מה קרה"

המגישה שרון פרי, שתמונות אינטימיות שלה גם הופצו ברשת לפני כשנה מתייחסת למקרה של עדן בן זקן ואומרת "זה מחזק, זה מכשל ויעשה לה רק טוב"

שרון פרי על הסרטון של עדן בן זקן:

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
שרון פרי, מגישת תוכנית הספורט ב"כאן תאגיד השידור" שבעבר גם סרטון שלה הופץ ברבים ברשתות הוואטס אפ התארחה הבוקר בתוכנית של משעל, דרור רפאל וספי עובדיה ברדיו 103 ושיתפה את תחושותיה בעקבות תמונות העירום של עדן בן זקן שהופצו אתמול, כשהיא צולמה מודדת בגדי ים בחנות. בגדול, פרי חושבת שבטווח הארוך, העניין יעשה לה רק טוב.

שרון פרי על הסרטון של עדן בן זקן: מה הרגישה אתמול עדן בן זקן כשראתה שהתמונות שלה מופצות בוואטס אפ?
"זו תחושה שמאוד קשה להעביר אותה, זה מרגיש כאילו כל הדם יוצא מהגוף, פיק ברכיים, מבוכה גדולה, בושה גדולה זה פשוט תחושה שבא לך להיעלם".
במיוחד שהיא רק התלבשה בחנות בגדים
"כן, לאן הגענו? אנחנו לא יכולות ללכת למדוד בגדים ים במחסן או מאחורי פרגוד או לא משנה מה זה היה"
אני לא יודע אם בכלל מותר לצלם בתא הלבשה, וגם אם זה צולם- מי הבן אדם שמפיץ כזה דבר? תגידי מה עלה בגורלו של מי שאחראי להפצת התמונות שלך?
"עוד מעט תהיה הכרעת הדין, זה כבר מתנהל במשך שנה פלוס ואני מקווה שבקרוב זה יסתיים"
באיזה אישומים הוא עומד לדין?
"יש כמה סעיפים, דבר ראשון זו הטרדה מינית, צריך לציין שהפצת סרטונים ותמונות אינטימיות זו הטרדה מינית ועבירת מין לכל דבר".
שרון פרי על הסרטון של עדן בן זקן: מי זה הבחור הזה?
"במקרה שלי זה בדואי שפרץ לרכבי וגנב לי את התיק עם הטלפון והפיץ את התמונות"
את עוקבת אחרי המשפט?
"אני לא מגיעה לדיונים, אני לא רוצה להיות חלק מהדבר הזה. לא הייתי צריכה לעשות באמת שום דבר כי המדינה היא נגד אותו אדם. הם בקשר רציף איתי בשנה האחרונה ויעדכנו אותי עד הכרעת הדין. צריך לעשות לזה סוף, זה חמור. הנה עברה שנה ועוד בחורה מפורסמת שנחשפת ואני עוד מילא יכולים להגיד מה היא משאירה את הטלפון באוטו, היא לא מספיק זהירה אבל פה מדובר בבחורה מסכנה"
כן זה הרבה יותר חמור מהמקרה שלך בוודאי. תגידי אבל אחר כך אמרת שזה יכול לעשות לה רק טוב, גם במקרה שלך את איכשהו מינפת את זה עשית איזשהו קמפיין
"נראה לי שלא הבינו אותי נכון. ברמה האישית זה מחזק, זה מכשל. בסופו של דבר זה מוציא את הבן אדם יותר חזק. כי אם חושבים על זה ביחד... אפשר לחשוב מה קרה, לא קרה שום דבר זה נראה לי קצת יוצא מפרופורציות".
שרון פרי על הסרטון של עדן בן זקן: לא, יש בזה הטרדה מינית
"זה קרה והחוק צריך לטפל בזה אבל לא תיפגע לה הקריירה"
בפרספקטיבה של שנה שנתיים אפשר להגיד לה "זה נורא, את רוצה למות", אבל זה עובר?
"זה עובר, והיא תהיה הרבה יותר חזקה. וברמה של "לעשות לה טוב" זה ברמה שהיא תהיה יותר חזקה בטווח הארוך, זה לא יזיק לקריירה שלה להפך. אנשים ימשיכו לשמוע את השירים שלה ולבוא להופעות שלה. היא כבר בטופ של הזמר הישראלי".
יצא לך לדבר איתה?
"לא. האמת שאתמול פנו אלי המנהלים שלה, היא רוצה לדבר אבל היא עוד לא פנתה אלי. אבל אני הכי אשמח בעולם לדבר איתה"

שרון פרי על הסרטון של עדן בן זקן:

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה