דלף סרטון עירום של נטע אלחמיסטר

שבועות ספורים לאחר שדלף ברשת סרטון עירום של הזמרת עדן בן זקן מודדת בגדי ים בחנות "בננהוט", נודע כעת כי סרטון של נטע אלחמיסטר הופץ גם הוא בשעות האחרונות. אלחמיסטר בתגובה: "מצער עוד יותר שיש כאלה שחושבים שיש לנו חלק בהפצת הסרטונים"

דלף סרטון עירום של נטע אלחמיסטר

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
המשטרה עצרה לפנות בוקר (רביעי) חשוד בהדלפת הסרטונים בחנות בגדי הים של הדוגמנית נטע אלחמיסטר. זאת, אחרי שאתמול הופצו סרטוני עירום נוספים של נשים שמדדו בגדי ים במקום.
מהמשטרה נמסר כי "בהמשך לחקירה שנפתחה בחשד לפגיעה בפרטיות באמצעות הפצת סרטונים מתוך חנות בגדי ים בתל אביב, משטרת ישראל עצרה היום גבר תושב השומרון בן 41 בחשד למעורבות במקרה". לפי הודעת המשטרה, החשוד יובא בשעות הצהריים לבית משפט השלום בתל אביב.
דלף סרטון עירום של נטע אלחמיסטרעוד מסרה המשטרה כי היא "שבה ומזהירה את הציבור מפני הפצת סרטונים המהווים פגיעה בפרטיות, ומדגישה לציבור כי הפצת סרטונים ברשתות השונות מהווה עבירה פלילית שהעונש בצידה חמש שנות מאסר".
כפי שפורסם אמש, במספר סרטונים שאורכם דקות ארוכות, נראות כחמש נשים מודדות בגדי ים, כאשר הראשונה שבהן היא ככל המראה אלחימיסטר בעצמה. אחריה נכנסות אל התא נשים נוספות, אשר בדומה לאלחמיסטר, מצולמות כשהן ללא חלק עליון.
לפני כשלושה שבועות פורסם סרטון שבו מודדת הזמרת עדן בן זקן בגדי ים, וגם היא מצולמת כשהיא נטולת חלק עליון. בדומה לסרטון של בן זקן, גם במקרה זה הנשים מודדות בגדי ים בחדר העבודה של החנות.
הצילומים מתוך הסרטון הם מחודש מרץ 2017.
דלף סרטון עירום של נטע אלחמיסטרנטע אלחמיסטר ושותפתה, נועה בני, הגישו תלונה במשטרה. הן מסרו כי "כל כך מצער שנמצאים בינינו אנשים שמשקיעים המון זמן ואנרגיה בלהרוס ולפגוע באנשים אחרים. מצער עוד יותר שיש כאלה שחושבים שיש לנו חלק בהפצת הסרטונים. כרגע, כמו עדן, אנו קורבנות של מעשה מכוער ונפשע שביצעו גורמים עבריינים. לפני זמן קצר פנינו שוב למשטרה ואנו מצפות שתפעל בעוצמה נגד מי שפרץ למערך האבטחה של החנות.
"אנו נעשה הכל כדי למנוע הפצת סרטונים נוספים ונפעל למיצוי הדין עם הפורץ והמפיץ. אנו מבקשות מהציבור, בכל לשון של בקשה, שלא לקחת חלק בהפצת הסרטונים. ולמי שעשה את זה, חשוב לנו לומר: בסוף המשטרה תגיע אליך – ואתה תשלם על מעשיך מחיר כבד".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה