5 מפורסמים שהפכו לעניים:ברשימה ניקולס קייג' וג'וני דפ

להלן,הרשימה שכוללת את שמותיהם של חמישה מפורסמים שהפסידו את הונם והפכו לעניים:

5 מפורסמים שהפכו לעניים:ברשימה ניקולס קייג' וג'וני דפ

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
1- ג'וני דפ
הוא התפרסם כשגילם את תפקיד "ג'ק ספארו" בסדרת "סרטי שודדי הקאריביים" שמיקמה אותו בשורה הראשונה של השחקנים,אך הוא התפרסם גם בהוצאותיו המוגזמות,עד אשר שהוא הגיש תביעה משפטית נגד חברתו בגין משבריו הפיננסיים.

5 מפורסמים שהפכו לעניים:ברשימה ניקולס קייג' וג'וני דפ2- ניקולס קייג'

במהלך הקריירה האמנותית,הוא צבר הון המוערך ב-150 מיליון דולרים,קנה יכטות יוקרה ואיים,מכוניות למבורגיני ועוד,אך בגין ההוצאות החריגות הוא הודיע על פשיטת רגל,והסכים לשחק כל תפקיד שהוא על מנת להשיג כסף.

5 מפורסמים שהפכו לעניים:ברשימה ניקולס קייג' וג'וני דפ3- מייקל ג'קסון
מלך הפופ הכי מפורסם בהיסטוריה שמיליונים מזמרים את שיריו,אשר הועלו נגדו תביעות רבות,לרבות תביעות על תקיפות מיניות נגד ילדים,אחרי מותו התברר כי הוא מחוייב ל-500 מיליון דולר.

5 מפורסמים שהפכו לעניים:ברשימה ניקולס קייג' וג'וני דפ4- וולט דיסני
הבעלים של עיר "וולט דיסני" ומחבר האנימציה המפורסמת ביותר בהיסטוריה כמו "מיקי מאוס" שהחליט בשנת 1922 להפיק את הסרט הראשון לטובת חברתו,נכשל לכסות את ההוצאות והודיע על פשיטת רגל באותה השנה.
5 מפורסמים שהפכו לעניים:ברשימה ניקולס קייג' וג'וני דפ5- מייק טייסון
מתאגרף אמריקאי מפורסם, שהיה אלוף העולם הבלתי מעורער במשקל כבד, ומחזיק בשיא המתאגרף הצעיר ביותר,צבר הון שהגיע ל-3000 מיליון דולרים במהלך שנות הקריירה שלו,נכנס לבית הכלא בשנות התשעים בגין הרשעתו באונס ופרשת גירושין,מה שעלה לו במיליוני דולרים וגרם לו פשיטת רגל.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה