אתר הדליף תמונות עירום של מייגן מרקל

החתונה המלכותית של הנסיך הארי ומייגן מרקל מתקרבת והמתח גובר עם כל יום שעובר. כמה גובר? עד כדי כך שאתר "סלב ג'יהאד" הפיץ תמונות עירום של מרקל ומבקש ש"תוותר על הכתר שלה" כדי שלא ידליפו נוספות. מי עומד מאחורי זה, והאם התמונות בכלל מזויפות?

אתר הדליף תמונות עירום של מייגן מרקל

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
עוד לפני שהפכה להיות "ארוסתו של", מייגן מרקל הייתה ידועה בתור כוכבת ששוטחת את האג'נדה הפמיניסטית שלה בפומבי בכל הזדמנות. למרבה הצער, דווקא היא כעת נופלת קורבן להתעללות אינטרנטית מהסוג הסקסיסטי ביותר.

אתר בשם "סלב ג'יהאד" הדליף תמונות של מרקל טופלס, או כך לפחות הם טוענים. מהארמון נמסר שמדובר בזיוף, אבל אם זו רק עבודת פוטושופ - אנחנו חייבים להודות שהיא לא רעה בכלל.כדי שלא נרגיש שמדובר בעבירה דוחה, האתר לפחות משתמש בהומור: על מנת שלא יודלפו תמונות נוספות, הם פירסמו רשימת דרישות שברור לחלוטין שהן סאטיריות, והתמונות המזויפות כנראה יתפרסמו ללא כל קשר.
מה למשל? הם מבקשים שהמלכה תוותר על הכתר שלה ותעביר אותו לסאדיק קאן, ראש העיר המוסלמי של לונדון. בנוסף, הם מעוניינים לקבל 36 מהכבשים היפות ביותר באנגליה למיקום על גבול עיראק-סוריה.

מיותר לציין שלא מדובר בטרוריסטים אמיתיים, ואנחנו בספק אם הם בכלל מזיזים למרקל את הפטמה. בכל זאת, פורסם היום שהנסיך הארי כל כך מאוהב בה שהוא מסרב לחתום על הסכם ממון - מה שאומר שאם השובב הזה יבגוד בה יום אחד ויפרק את החבילה, היא הולכת להיות עשירה בטירוף. אז קצת תמונות עירום מזויפות? קטן עליה.

אתר הדליף תמונות עירום של מייגן מרקל

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה