5 מוצרי טיפוח שאסור לכן להתמכר אליהם

שמפו יבש, קונדישינר, פריימר ואפילו מסקרה: למה ישנם מוצרי טיפוח שעליכן לצמצם בשימושם? הדברים שלא מספרים לכן על מוצרי הטיפוח הפופולריים

5 מוצרי טיפוח שאסור לכן להתמכר אליהם

כולנו רוצות להיראות במיטבינו, שזה כולל פנים חלקות וצעירות, שיער חלק וגולש וריסים ארוכים ומודגשים, אבל למרות שמוצרי הטיפוח מבטיחים לנו לוקים מנצחים, לעיתים יש להם מחיר בריאותי לאורך זמן. זה לא אומר שעכשיו ננטוש את המסקרה, המרכך והפריימר, אבל נסו שלא להתמכר אליהם. הנה 5 מוצרי טיפוח שמוטב שתגבילו את עצמכן בשימוש שלהם.
1. שמפו יבש
השמפו היבש נכנס לחיינו לפני כמה שנים והפך להיות חברו הטוב של כל עצלניות החפיפות, כשבמקום לחפוף פשוט מרססות והשיער נראה מתוקתק ברגע. אחת הבעיות עם השמפו היבש היא כשמשתמשים בו בקביעות, השיער עלול להישבר, ולהיות דק ופגיע. בנוסף, לא מומלץ להשאיר את השמפו היבש על השיער זמן רב, אז גם אם השתמשתן, דאגו לשטוף אותו מספר שעות לאחר מכן. כמה מותר להשתמש? עדיף לא יותר מיומיים ברציפות.

2. מרכך שיער
קל מאוד להתמכר למרכך שיער. תוך רגע הקשרים נעלמים, ולרגע השיער נראה בריא ועשיר בלחות, אבל שימוש יתר במרכך שיער ובמיוחד בחורף, עלול לייבש את השיער מאוד, להחליש אותו מהשורש ולהזיק לו בכל עונות השנה. שימוש יתר במרכך שיער גורם לשיער להיות חלש, שברירי ולנשירה מוגזמת. במקום מרכך, העדיפו מסכה משקמת המתאימה לשערכן או בשמן קוקוס. אם השתמשתן במרכך - אל תמרחו אותו מהשורש.
3. ליפ בלאם
ההתמכרות לשפתון נגד יובש הוא מחלה של לא מעט נשים ונערות צעירות, שמחפשות מראה שפתיים בריא, רענן ורך, אך ככל שתשתמשו בו יותר, מצב היובש שלכם יחמיר והשפתיים שלכן לא יוכלו בלעדיו. כן, ככה בדיוק אתן מתמכרות אליו. גוונו בין שפתונים שונים או שתמרחו חמאת שיאה או מעט שמן קוקוס.

5 מוצרי טיפוח שאסור לכן להתמכר אליהם4. פריימר
תפקידו של הפריימר הוא לגרום לפנים שלנו להיות חלקות ולהוות בסיס מושלם למייקאפ לאורך זמן. הבעיה העיקרית היא, שהעור שלנו לא אוהב את החומרים ממנו עשוי הפריימר כמו הסיליקון שגורם לשומנים וחצ'קונים. שמרו את הפריימר לאירועים מיוחדים ולצילומים ואל תהפכו את השימוש בו להרגל.

5. מסקרה עמידה במים
מי לא אוהבת מסקרה? בשנים האחרונות הפכנו למכורות כבדות, ויהיו כאלו שיאמרו שלצאת מהבית בלעדיה, זה כמו לצאת עירומות, אבל שתדעו, שלמרות טרנד הריסים הדרמטיים, המסקרה העמידה למים לא מועילה לריסים שלכן לאורך זמן. אותן מסקרות עמידות אמנם נשארות עמכן לאורך כל היום, אך הן גם מייבשות את הריסים וגורמות להם לנשור. עדיף שתבחרו במסקרות שאינן עמידות ותקפידו לבדוק שאינן נמרחות.

הכי נצפות

אין תוצאה