קנדל ג'נר היא הדוגמנית שהרוויחה הכי הרבה השנה

לפי "פורבס", כוכבת הריאליטי, שהרוויחה השנה 22 מיליון דולר, עקפה את ג'יזל אחרי 15 שנים בפסגת הרשימה. לראשונה נכנסה לדירוג דוגמנית מידות גדולות

קנדל ג'נר היא הדוגמנית שהרוויחה הכי הרבה השנה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
קנדל ג'נר היא הדוגמנית בעלת ההכנסות הגבוהות ביותר, כך לפי הדירוג השנתי של מגזין "פורבס". כוכבת הריאליטי האמריקאית עקפה את דוגמנית־העל הברזילאית ג'יזל בונדשן, שהודחה מפסגת הרשימה לראשונה זה 15 שנים. הדירוג משקף את כוחן ההולך וגדל של הרשתות החברתיות.

ג'נר, 22, אחותה למחצה של כוכבת הריאליטי קים קרדשיאן, הרוויחה כ-22 מיליון דולר השנה הודות לתצוגות אופנה שכיכבה בהן ול-85 מיליון העוקבים שלה באינסטגרם, שסייעו לה לצבור פופולריות. ג'נר השיקה מותג אופנה וחתמה על עסקאות עם חברות ענק כמו "אדידס" ו"אסתי לאודר".בונדשן, 37, שניצבה ראשונה בדירוג "פורבס" מאז 2002, דורגה השנה שנייה עם הון שנתי מוערך של 17 מיליון וחצי דולר. הדוגמנית האמריקאית כריסי טייגן, שנכנסה לרשימה בפעם הראשונה, דורגה במקום השלישי אחרי שהרוויחה השנה 13 מיליון וחצי דולר. טייגן, 31, אשתו של הזמר ג'ון לג'נד, פופולרית גם היא בטוויטר ובאינסטגרם.

קנדל ג'נר היא הדוגמנית שהרוויחה הכי הרבה השנהאשלי גרהאם, שדורגה במקום עשירי, הפכה לדוגמנית המידות הגדולות הראשונה שנכנסת לדירוג "פורבס". לפי הערכות, היא הרוויחה השנה כחמישה מיליון וחצי דולר. גראהם, 30, שברה שיא גם בשנה שעברה כשהפכה לדוגמנית המידות הגדולות הראשונה שהופיעה על השער של מגזין "ספורטס אילוסטרייטד".

"הודות לרשתות החברתיות, יש יותר הזדמנויות ליצור תוכן עצמאי ולהשמיע את קולך", אמר ל"פורבס" נשיא סוכנות הדוגמניות IMG, איוואן בארת. "הכוכבים מנצלים את זה".

אתמול (שלישי) פרסם "פורבס" גם את דירוג המוזיקאיות בעלות ההכנסה הגבוהה ביותר. במקום הראשון ניצבת ביונסה, שהרוויחה השנה 105 מיליון דולר. אחריה ניצבת אדל. סיבוב ההופעות שלה גרף 69 מיליון דולר. טיילור סוויפט, סלין דיון וג'ניפר לופז משלימות את החמישייה; טיילור סוויפט הרוויחה 44 מיליון דולר (ירידה מאז סיבוב ההופעות שלה "1989"), סלין דיון הרוויחה 42 מיליון דולר וג'ניפר לופז — 38 מיליון דולר.

הכי נצפות

אין תוצאה