רגע של נחת: שרה נתניהו לא נפלה ממלניה טראמפ

מבקרת האופנה שלנו התרשמה מאוד מהמראה של הגברת הראשונה, וגם של רעיית ראש הממשלה. המראה שמזכיר את ג'קי קנדי החמיא, ונראה שהחברות הטובות נפגשו ולא תיאמו בגדים

רגע של נחת: שרה נתניהו לא נפלה ממלניה טראמפ

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
כל כך התגעגענו אליה, והנה היא חזרה, במלוא הדרה ולבושה. אמש קיבלנו עוד הצצה למלתחה של מלניה טראמפ, ונזכרנו לחיבתה של הגברת הראשונה של ארצות הברית לצבע תכלת אנחנו כבר מכירים. אך האם זאת מקריות שה-BFF החדשה שלה, אשת ראש הממשלה שרה נתניהו, החליטה לאמץ את אותו הצבע בהזדמנות הראשונה שהשתיים נפגשות מזה זמן רב?

רגע של נחת: שרה נתניהו לא נפלה ממלניה טראמפ
אמש הגיעו בני הזוג נתניהו לביקור בבית הלבן. לרגל הביקור, יצאו הנשיא ורעייתו לקבל את פניהם, כשמלניה חבוקה במעיל בצבע תכלת, שמאוד מזכיר את סגנונה של ג'קי קנדי. טראמפ השלימה את המראה עם עקבי סאטן כחולים ושיער פזור ונראתה מתואמת עם הגב' נתניהו, שלבשה שמלה גם בצבע כחול פסטלי באורך הברך עם נעלי עקב בצבע ניוד.

רגע של נחת: שרה נתניהו לא נפלה ממלניה טראמפהשמלה הנפלאה היא תוצר של שיתוף פעולה בין הסטייליסטית סנדרה רינגלר והמעצב דני מזרחי. אמנם לשרה נתניהו אין הנתונים של הגברת טראמפ, אך היא ללא כל ספק נראתה טוב. הגזרה התאימה לה, מפתח החזה היה מעניין והיא נראתה נינוחה.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה