דוגמנית שנראית כמו תלמידת תיכון טוענת: אני בכלל בת 47

יש אנשים שבאמת נראים צעירים לגילם, ואם הדוגמנית הזו דוברת אמת נשמח לדעת מה הסוד שלה ואיך מישהי שקרובה לגיל 50 עדיין נראית כמו בת 16

דוגמנית שנראית כמו תלמידת תיכון טוענת: אני בכלל בת 47

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
מידי תקופה צצים ברשת אנשים שטוענים שלמרות שהם נראים כמו תלמידי תיכון, הם בעצם קשישים וצריכים מקל הליכה ושיניים תותבות. בעוד חלקם דוברי אמת והתברכו בגנטיקה טובה ומנתח פלסטי מוכשר, אחרים פשוט מנסים להתפרסם באמצעות הפצת "פייק ניוז". לאחרונה עלתה לכותרות דוגמנית מיפן שטוענת שלמרות שהיא נראית כמו מישהי שעדיין מכינה שיעורי בית, היא בעצם "קשישה" בת 47.

למען האמת, מהתבוננות בתמונות המלוטשות שלה באינסטגרם קשה לעמוד על גילה המדויק. זה כנראה בדיוק הרושם שהדוגמנית ריסה היראקו רוצה להשאיר על עוקביה, ונראה שזה עובד. על פי הדיווחים המקומיים, היראקו היא אישיות מוכרת שנמצאת בשטח כבר די הרבה זמן, ובעבר גם הייתה נשואה לשחקן מקומי מפורסם. אך למרות הפופולריות הרבה לה זכתה, נראה שלאחר שגילה ה"מדויק" נחשף זה רק גרם לעניין סביבה להרקיע לשחקים. זה קרה לפני כמה שנים, כשמישהו שיתף ברשתות החברתיות את דף הוויקיפדיה שלה, בו כתוב שהיא נולדה ב-1971. מאז הגיל של היראקו עולה לכותרות מידי תקופה, בידי אנשים חדשים שמגלים אותו וכמובן נדהמים. נראה שהדבר בהחלט מועיל לקריירה שלה וכן לחשבון האינסטגרם שלה, שכן לפני התגלית היו לה 90,000 עוקבים וכעת יש לה מעל 222,000 עוקבים.

דוגמנית שנראית כמו תלמידת תיכון טוענת: אני בכלל בת 47האם היראקו באמת בת 47? בגלל שיש כל כך הרבה מקרים שהתבררו כשקריים קשה לדעת. גם העובדה שהתמונות שלה כולן עברו שיפוץ, ואין מידע על ניתוחים פלסטיים שעברה או לא עברה מקשה מאוד על ההגעה אל האמת. אולי היא דוברת אמת אבל גם יתכן מאוד שהיא לכל היותר בת 30, שמנסה שיחשבו שהיא יותר מבוגרת כדי למנף את הקריירה שלה.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה