מכורים להמבורגר? כאן תוכלו לאכול מבלי לקבל חסימת עורקים

בורגר 110 פתחו סניף חדש באבן גבירול ועל הדרך חילקו המבורגרים לא מפלצתיים בחינם שהוכיחו שהקונספט של קטן ואיכותי לא נעלם מהעולם

מכורים להמבורגר? כאן תוכלו לאכול מבלי לקבל חסימת עורקים

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
אם יצא לכם לעבור במקרה לפני שלושה שבועות ברחוב אבן גבירול בתל אביב, בטח גם אתם הייתם בשוק למראה התור הארוך שהשתרך בסניף החדש של רשת 110 מבית אגאדיר. יריית הפתיחה של הסניף החדש כללה חלוקת המבורגרים חינם. קידום מכירות לא רע, שהחל לצבור תאוצה בשנה האחרונה.

אחד החלוצים של הקונספט היה עומר מילר, סוסו אנד סאן, שהעמיד אנשים בתור ארוך וחילק 50 המבורגרים. לפני כשבוע, היו אלו רולדין שחילקו סופגניות להמון ועכשיו הצטרפו לחגיגה גם ההמבורגרים הקלילים של ה 110.
מכורים להמבורגר? כאן תוכלו לאכול מבלי לקבל חסימת עורקיםאז מה חדש בסניף האבן גבירולי?

בעוד כל השפים וההמבורגריות, בוחרים לאחרונה על קונספט של המבורגרים מפלצתיים ומשוכללים (כי אין כמו המבורגר שיתן ביטוי לרצון להראות למי יש יותר גדול), ה 110, מגיע עם המבורגר קטן, איכותי וזול יחסית. מסתבר, שלמרות מה שכולנו חושבים, הקהל הישראלי דווקא לא תמיד בוחר בארוחה הכי גדולה על הצלחת שלו והרעיון של המבורגר קטן אך משודרג, מתקבל אצלינו באהדה.

כאן, תוכלו לבחור בין ובורגר צ'קין קריספי עם רטבים שאתם מרכיבים לבד, בורגר טבעוני עם הרבה ירקות ובורגר אנטריקוט עסיסי, ללא שומן, שנוטף כולו בשר איכותי, שלא קורע לנו את הכיס אבל עושה כיף על הלשון. כל התענוג הזה מגיע עם צ'יפס, שנעשה במקום (ראינו בעיניים) ושתייה חופשית בסגנון הריפיל.

על כל זה תוסיפו את העיצוב הניו יורקי של המקום, שעוצב בסטייל צעיר ומרענן המושתת על עולם הגרפיטי פרי עבודתה של יוצרת הגרפיטי, תום מלניק וקבלו חוויה המשלבת אוכל טעים ובילוי אולטימטיבי.
מכורים להמבורגר? כאן תוכלו לאכול מבלי לקבל חסימת עורקיםכמה זה יעלה לכם?

ארוחת מיני - בורגר 110 גר', צ'יפס + שתיהfeel free - ב45 ₪

ארוחת קלאסי - בורגר 160 גר', צ'יפס + שתיהfeel free - ב 51 ₪
ארוחת מקסי - בורגר 220 גר', צ'יפס + שתיהfeel free - ב 56 ₪
ארוחת צ'יקן - קריספי צ'יקן, צ'יפס + שתיהfeel free - ב 46 ₪
ארוחה טבעונית - בורגר טבעוני, צ'יפס + שתיהfeel free - ב 46 ₪
ארוחת ילדים - שניצלונים, צ'יפס + שתיהfeel free - ב 36 ₪

הכי נצפות

אין תוצאה