המסעדה התת-ימית הגדולה ביותר תיפתח בקרוב.. מזמינים מקום ?

מלונות מתחת למים הם דבר שהתרגלנו לראות בשנים האחרונות. חלקם כבר בנויים לחלוטין ומארחים את הלקוחות האמיצים שלהם וחלקם עוד בתכנון. קבלו את המסעדה הראשונה באירופה – שכולה תהיה מתחת למים

המסעדה התת-ימית הגדולה ביותר תיפתח בקרוב.. מזמינים מקום ?

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
המסעדה הייחודית הנקראית "אנדר" (UNDER) כמתבקש, כשבשפה בנורבגית יש למילה אף משמעות כפולה (מעבר ל"מתחת") והיא גם "פלא". המסעדה התת-ימית תוקם בנקודה הדרומית ביותר של קו החוף הנורבגי ליד הכפר באלי, בתוך מבנה בטון גדול בעומק של חמישה מטרים מתחת לפני המים. בקצהו יהיה חלון ענק באורך של כ-11 מטרים, כך שהסועדים יוכלו להשקיף ישירות אל המצולות.

למי שחושש מקריסת המבנה או חדירת מים אליו, נאמר באתר המסעדה כי קירות המבנה יהיו עבים מספיק כדי לעמוד בכל מצבי הים שיעמדו בפניהם.
הבנייה התחילה כבר בחודש פברואר 2018 והמסעדה צפויה להיות מוכנה בתחילת שנת 2019, אז יש עוד זמן להזמין מקומות מראש. המסעדה, שתפעל גם כמרכז לחקר ימי, היא מחווה לחוף הים הנורבגי הסלעי שבדרום המדינה ולמחוז לינדנסנס בו היא נמצאת.
המבנה יכיל שלושה מפלסים עם תפוסה של עד מאה איש. מתחת לאולם הכניסה והמלתחות יחכה לאורחים בר שמפנייה שיסמן את המעבר מקו המים אל עומק האוקיינוס. מתחת לשני אלו, במפלס השלישי והאחרון יתפרש חלל האכילה שיורכב בעיקר משני שולחנות ארוכים ועוד כמה קטנים יותר אשר כולם יפנו לכיוון החלון הגדול.
המבנה תוכנן בהקפדה ורגישות גדולה לסביבה הגיאוגרפית שלה והשכנים הימיים. "הצורה הפשוטה וה'זורמת' של המבנה, המגולמת במין קונכייה עשויה משטח בטון גס, בעצם אמורה להזמין את חיות הים, בעיקר הצדפות, לבוא ולהיאחז במבנה, כך מסבירים באתר המקום.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה