המהפך המטורף של האם ל-3 שהפכה ללוהטת

אם ל-3 שסבלה ממשקל עודף במשקל 114 קילוגרמים, החליטה בגיל 33 לעשות שינוי מהותי בתזונה ובכושר שלה וחייה השתנו מן הקצה אל הקצה

המהפך המטורף של האם ל-3 שהפכה ללוהטת

אם תראו את בלה היום, תתקשו להאמין שהיא אם ל-3, ושהיא אי פעם שקלה 114 קילוגרמים. האם הלוהטת שהשילה 50 קילוגרם ממשקלה ושקלה בשיא שלה 114 קילוגרמים, פירגנה לעצמה מתנת הרזייה - ניתוח להגדלת חזה, שהחליטה שמגיע לה כתגמול לעבודה הקשה.
האמא הלוהטת בלנה ורונדוס מסידני, אוסטרליה, נהגה לאכול המבורגרים, צ'יפס, שוקולדים ופשטידות שמנות לפני שהחליטה לשנות את אורח חייה לחלוטין. השינוי החל כשהיא התחילה להתאמן בבית עם אפליקציית כושר בביתה כי התביישה שיראו אותה מזיעה בחדר הכושר ולאט לאט הקילוגרמים החלו לנשור ממנה.
המהפך המטורף של האם ל-3 שהפכה ללוהטתבלה מכונה באינסטגרם "אמא גלאם", לאחר שחשפה את המאבק שלה בהשמנה לאחר שהפכה לאם. "תמיד הייתי רואה את כל הדוגמניות כושר האלו באינסטגרם ומתבאסת", כתבה. "בקושי יצאתי מהבית. הרגשתי מגעילה, אבל לא ידעתי שום דבר על פעילות גופנית או אכילה נקייה, ולכן זה היה כמו גלגל שבו לא הרגשתי טוב עם עצמי אבל המשכתי עם אורח חיים לא בריא".
"אבל ידעתי שאני צריכה לעשות שינוי. נכנסתי ליו טיוב וחקרתי הכל. לימדתי את עצמי על סוכרים, פחמימות ושומנים. החיים כאם עסוקה גרמו לי לאכול את השאריות שלהם בנוסף לארוחות הלא בריאות שלי", סיפרה. בהמשך, האם נרשמה לחדר הכושר אליו הגיעה רק לאחר חצות לעשות פעילות אירובית, היא הורידה מהתפריט שלה את כל הסוכרים והפחמימות הלא בריאות והיא בעצם חיה בהתחלה על סלמון וטוסט. "עכשיו אני הרבה יותר מגוונת באימונים שלי ובתזונה שלי".

המהפך המטורף של האם ל-3 שהפכה ללוהטת
בלה מספרת שהמטרה שלה הייתה להגדיל את החזה כפרס לעבודתה הקשה. "רציתי להוריד במשקל לפני שאזכה בחזה שלי במתנה. אני גאה בתוצאות שהשגתי ועבדתי קשה מאוד כדי להשיג אותן".

היום בלה מנסה ללמד את ילדיה אליסה, (9) קיירה, (8) וקונור, (6), על אכילה בריאה ופעילות גופנית יומיומית, אך עדיין, היא מאמינה שאפשר מדי פעם לחטוא בחתיכת עוגה בתנאי שאורח החיים בריא. "אני רוצה להראות לאימהות עסוקות כי זה אפשרי להיות בכושר. אני הולכת לחדר כושר 3 פעמים בשבוע, עושה כושר בבית עם היו טיוב או הולכת ברגל. ואני עדיין אוהבת חלב עם דגנים בטעם שוקו. הכל עניין של איזון בחיים".

המהפך המטורף של האם ל-3 שהפכה ללוהטת