גבר הובהל לבית החולים כשאיבר מינו תקוע במשקולת

לא ברור (או שכן?) מדוע הבחור השחיל את איבר מינו למשקולת צלחת של 2.5 ק"ג - אך כשלא הצליח לשלוף אותו משם חזרה הוא הובהל לבית החולים וטופל בכלים חשמליים שהיו מאוד קרובים לסרס אותו לכל החיים

גבר הובהל לבית החולים כשאיבר מינו תקוע במשקולת

בסרטון – עוד סיבה (הגיונית יותר) להתעסק עם משקולות

כולנו מכירים את הבחור הזה שמאוהב בחדר הכושר שלו ומאוד אוהב להשוויץ בזה, אולם אדם אחד לקח את התשוקה שלו לאימונים צעד אחד רחוק מדי - כשהחליט להשחיל את איבר מינו למשקולת צלחת של 2.5 ק"ג ולעשות... רגע, מה לעזאזל הוא ניסה לעשות?

גבר הובהל לבית החולים כשאיבר מינו תקוע במשקולתשירותי הכבאות פירסמו אזהרה לאחר שנקראו בשישי האחרון לבית החולים בעיר וורמס, גרמניה, כדי לשחרר את איבר מינו התקוע של הבחור ועבדו במשך שלוש שעות עם כלים חשמליים כשכל סטייה קלה יכלה לפגוע קשות ביכולות של הבחור לדאוג לדור ההמשך שלו (למרות שאולי במקרה שלו עדיף שלא יתרבה).הצוות הצליח במשימתו והציג את המשקל השבור בדף הפייסבוק שלו עם אזהרה לגברים שלא לחקות את המהלך האידיוטי שלו. הם כתבו: "בעזרת משחזת זווית, מסור חשמלי ומתקן הצלה הידראולי, הצלחנו להסיר את המשקולת אחרי 3 שעות. בבקשה אל תעשו את זה בבית". עד כה לא ברור מה עלה בגורלו של הבחור ואיברו הפגוע, אבל No news is good news כנראה.

גבר הובהל לבית החולים כשאיבר מינו תקוע במשקולת