התפרסמו תמונות האישה שדג טורף תקף במפרץ אילת

התפרסמו תמונות האישה שדג טורף תקף במפרץ אילת

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
התפרסמו תמונות האישה שננשכה בחוף הים הדרומי של אילת כשחתה באזור אתמול. טרם ידוע איזה דג תקף את האישה אך החשד הוא כי המדובר בדג טורף מסוג ברקודה או בצלופח המורנה הידוע בלסתותיו החזקקות.

האשה יצאה מהמים כשהיא מדממת ועם מספר חתכים עמוקים וטופלה על ידי פראמדיקים של מד"א בחוף, שעצרו את הדימום והעבירוה לבית החולים 'יוספטל' באילת, שם נאלצו הרופאים לתפור לה 30 תפרים.

התפרסמו תמונות האישה שדג טורף תקף במפרץ אילתניר יפת שטיפל בה, תיאר: "צפונית לחוף ריף הדולפינים, באזור הממשה, ראינו את הפצועה כשהיא בהכרה מלאה וסובלת מפצע עמוק ומדמם. סיפרו לנו שבמהלך שחייה בים היא הרגישה נשיכה ויצאה מהמים לחוף. הענקנו לה טיפול רפואי שכלל חבישה ועצירת הדימום".לדבריו, "על פי הערכה של ביולוג ימי, מדובר בנשיכת דג גדול, ברקודה או מורנה". מבית החולים 'יוספטל' באילת נמסר: מדובר ככל הנראה בנשיכה של ברקודה. הננשכת נזקקה ל-30 תפרים באזור הפגיעה.תקיפות של ברקודה נחשבות לנדירות. לעיתים הם עלולים לזהות צוללים ושחיינים כאילו היו דגים. לברקודה גם לסתות חזקות ושינים חדות ביותר. ברקודה היא סוג של דג טורף הנקרא גם זאב מים. מורנה הוא סוג של צלופח בעל שיניים חדות ולסת חזקה ביותר.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה