ליאוניד נבזלין התחתן בפעם השלישית

רגע לפני החג איש העסקים נכנס מתחת לחופה עם בח"ל טטיאנה גרינברג לאחר שלוש שנות זוגיות. החתונה התקיימה בחוות רונית בנוכחות בני משפחה, חברים ועמיתים מהמגזר העסקי. מזל טוב

ליאוניד נבזלין התחתן בפעם השלישית

החתונה התקיימה בחוות רונית בנוכחות בני משפחה וחברים, בהם הבת אירינה נבזלין, נשיאת קרן נדב ויו"ר בית התפוצות, ובעלה השני, הח"כ ויו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, מיכאיל חודורקובסקי, פוליטיקאי ופעיל חברתי, לשעבר שותפו של נבזלין בקונצרן "יוקוס" ותמיד חבר קרוב, אנטולי שרנסקי יו"ר הסוכנות היהודית, פרופ' איתמר רבינוביץ', פרופ' אוריאל רייכמן, האלוף במיל' איתן בן אליהו, יוסף צ'חנובר ועוד רבים ושמחים.נבזלין, שחגג לפני כשבועיים את יום הולדתו ה-58, מוכר כאוליגרך יהודי רוסי, מראשי חברת הנפט לשעבר יוקוס, שהיה אופוזיציונר לשלטון הרוסי, וידוע כאחד ממתנגדי הנשיא פוטין, עלה לישראל עם משפחתו ב-2003. הוא ידוע כאחד מעשירי ישראל עם הון בשווי של קרוב ל-5 מיליארד שקלים. ב-2001 התמנה לנשיא הקונגרס היהודי ברוסיה, וב-2003 התמנה לרקטור אוניברסיטת רוסיה למדעי הרוח.

ליאוניד נבזליןהוא ייסד בישראל את קרן נדב, כדי לסייע במימון פרויקטים ללימודי יהדות, ופרויקטים לחיזוק הקשרים בין הנוער היהודי בארץ ובעולם. בנוסף, שימש יו"ר חבר הנאמנים של בית התפוצות, ובחמש השנים האחרונות בתו, אירינה, נושאת בתפקיד, והוא משמש יו"ר מייסד. הוא מתגורר בהרצליה פיתוח, והיה נשוי לאוליסיה קנטור, ממנה יש לו גם בת.אמנם נערך ניסיון פיוס בין השניים, אבל הקאמבק לא צלח, ולפני כשלוש שנים הכיר את גרינברג, יועצת אמנות. לפני כשנתיים פורסם על הקרנה מיוחדת של הסרט הדוקומנטרי "האזרח חודורקובסקי", ששודר ב-yes דוקו, אליה הגיע נבזלין, שעמד מאחורי הפקת הסרט, מלווה כבר בטטיאנה גרינברג, ובבתו, אירינה. המדור מאחל מזל ושיחזיק מעמד.