תיעוד: הרכב נגנב מתחת לאף הבעלים

על פי התיעוד שהגיע ממצלמות האבטחה בחניון, הפורצים השתמשו ברכב גנוב אחד כדי למשוך רכב נוסף מהמקום. בעליו של אחד הרכבים: "כשגיליתי את זה רעד לי כל הגוף, הייתי מושבת". לדבריו, המשטרה קיבלה את התיעוד בשעות הבוקר אך לא פנתה אליו לאורך כל היום. מהמשטרה טרם נמסרה תגובה

תיעוד: הרכב נגנב מתחת לאף הבעלים

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה

זה קרה בלילה שבין 8 ל-9 בינואר. אופיר שמשון ומשפחתו כבר הלכו לישון אחרי שחגגו את יום ההולדת ה-35 שלו בשכונת המגורים החדשה "ברנע" באשקלון. לפתע, סביב השעה 1:30 בלילה נשמע קול האזעקה של הרכב החדש שרכשו בכספי החיסכון שלהם. הרעש היה קצר אז הם בחרו להמשיך לישון וחשבו שמדובר בטעות. רק בבוקר הם גילו שקרה מה שהם לא האמינו שיכול להתרחש בשכונה שלהם: הרכב נגנב, ואתו כסאות הילדים, אופנוע חשמלי קטן, משקפי שמש וציוד נוסף שהונח ברכב.
"הרגשתי שחרב עליי עולמי, כאילו נפלו לי מהכיס 35 אלף שקל", שחזר אופיר בשיחה עם חדשות 2. "לא הייתי מסוגל ללכת לעבוד, הייתי מושבת. הרגשתי רעידות בכל הגוף".לדברי אופיר, החניון ממנו נגנב הרכב היה ממש מול חלון ביתו. לאחר שהגנבים הצליחו לגנוב את הרכב שלו, הם עברו לחניון התת קרקעי של הבניין ופרצו לרכב נוסף שאותו משכו בעזרת הרכב של אופיר. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 נראים הגנבים כשהם מצליחים לפתוח רכב נוסף ופועלים להוצאתו החוצה.בשיחה הביע אופיר תמיהה על כך שהמשטרה לא פנתה אליו במהלך כל אותו היום שלמחרת, למרות שלדבריו התיעוד הגיע לידי החוקרים כבר בשעות הבוקר שלאחר המקרה בעקבות התלונה שהגיש בעל הרכב מהחניון התת קרקעי. מאחר שהגנבים השתמשו ברכב של אופיר כדי לגנוב את הרכב הנוסף, עלתה התהייה מדוע השוטרים לא פנו אליו למרות שאפשר היה לראות את מספר הרכב ולהעלות את החשד כי אופיר הוא זה שעומד מאחורי הגניבה."אני לא יודע כמה המשטרה תועיל, ולא יודע אם היא מתכוונת לעשות משהו", אמר. "כבר ב-9 בבוקר היו לה את הסרטונים ואפשר לראות את המספר של הרכב שלי".מהמשטרה טרם נמסרה תגובה לכתבה.

הכי נצפות

אין תוצאה