לטאה נתנה כאפות לנמר שניסה לאכול אותה ושרטה לו את האגו

אומרים שהגודל לא קובע וזה נכון גם בכל הקשור לבעלי חיים, ואין ספק שראינו פה קרב לחיים ולמוות, אבל מה לעשות, בדר"כ הסוף בטבע הוא לא ממש מהאגדות

לטאה נתנה כאפות לנמר שניסה לאכול אותה ושרטה לו את האגו

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
למרות שהם בין בעלי החיים החזקים ביותר בטבע, גם נמרים אינם חסינים לחלוטין מפני יצורים קטנים וערמומיים, ולרוב ייאלצו להילחם בהם לפני שיצליחו לעשות מהם ארוחת צהריים. זה בדיוק מה שקרה לנמר צעיר אחד מזמביה, שמצא עצמו נאבק בלטאה ענקית בספארי, לאחר שזו סרבה בחוצפתה להיכנס לתוך הפה שלו.
האירוע הדרמטי תועד תייר בספארי Kaingu Safari Lodge, ובו נראים שני נמרים אורבים בשיחים ללטאת "כוח" גדולה. לאחר זמן קצר, אחד מהם מחליט להתקרב אליה ולתת לה ביס, אך זו אינה מסכימה ומתחילה לשגר לעברו כאפות (מעליבות, אם אתם זוכרים את הביטוי מהשכונה), עם זנבה הארוך והגדול, פעם אחר פעם.

"ראינו שני נמרים מסתכלים בעניין רב בלטאה ומעוניינים לאכול אותה", סיפר קוסטה פראנסקידים, שצילם את האירוע, לחדשות Latest Sightings. "הלטאה ידעה שהיא בצרות ומיד החלה לחבוט בו בזנבה כדי להגן על עצמה", אמר התייר. לאחר מאבק ממושך בלטאה העקשנית, הנמר הצליח להביס את הלטאה, לכד אותה בין שיניו והלך משם מרוצה. אומנם הזנב שלה הוא כלי נשק חזק, אך לא ממש אתגר מול הנמר, שהשיג את החטיף שלו, לא לפני שהשפיל מבט מהמצלמה שתיעדה אותו סופג מספר מהלומות.

ואם חשבתם שזה מביך, תארו לעצמכם עד כמה מביך זה להיות מלך הג'ונגל, ולהחליק וליפול למים. צפו

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה