שכרו השנתי של מנכ"ל סלקום ניר שטרן: 4.1 מיליון שקל

מספר ימים אחרי הדיווח לבורסה על תוצאותיה הרבעוניות והשנתיות, סלקום סיפקה היום (ב') לבורסה את הדו"ח המשלים הכולל מידע לגבי מקבלי השכר הגבוה בחברה

שכרו השנתי של מנכ

מספר ימים אחרי הדיווח לבורסה על תוצאותיה הרבעוניות והשנתיות, סלקום סיפקה היום (ב') לבורסה את הדו"ח המשלים, 20F, הכולל מידע לגבי מקבלי השכר הגבוה בחברה. מנכ"ל סלקום , ניר שטרן, קיבל ב-2016 שכר בעלות של 4.1 מיליון שקל, מתוכו 1.9 מיליון שקל בשכר בסיס, עוד מיליון שקל בבונוס ועוד שכר מבוסס מניות של 1.1 מיליון שקל.

שניים נוספים בטבלת השכר הם רון שבילי, סמנכ"ל ההנדסה של החברה, ושלומי פרילינג, סמנכ"ל הכספים - שניהם השתכרו ב-1.9 מיליון שקל בשנה. במקומות הרביעי והחמישי בשכר קרן שתוי, סמנכ"לית החטיבה העסקית, ועמוס מאור, סמנכ"ל השירות - שניהם עם שכר שנתי של 1.6 מיליון שקל.

עוד חושף הדו"ח את תהליכי ההתייעלות שעוברת החברה בהיבטי כח אדם. נכון לסוף 2016, עבדו בחברה 3,563 עובדים לעומת 3,645 עובדים בסוף 2015 ו-3,921 עובדים בסוף 2014. נראה כי החברה מאטה את קצב קיטון כח האדם - בין אם משום שהגיעה לתחתית פוטנציאל ההתייעלות, ובין אם בשל קושי גדל לפטר עובדים בעקבות התאגדותם בוועד מייצג.