העברתם הודעת שרשרת בוואטסאפ? כדאי שתיזהרו

אפליקציית המסרים הפופולרית יוצאת למלחמה בהדלפות: בעדכון החדש האפליקציה תחשוף האם ההודעה שקיבלתם הועברה ממשתמש אחר, ותתריע את השולחים מפני הודעות שרשרת

העברתם הודעת שרשרת בוואטסאפ? כדאי שתיזהרו

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הסוף להדלפות וואטסאפ? אפליקציית המסרים הפופולרית יוצאת למלחמה בהודעות השרשרת, ותתחיל לחשוף למשתמשים האם ההודעות שקיבלו נכתבו על ידי חבריהם- או שמא הועברו אליהם ממקור אחר.

אתר WABetaInfo חשף אתמול תמונות מגרסת הבטא החדשה של האפליקציה, שבה ניתן לראות תווית אזהרה חדשה. במידה ומשתמש העביר הודעה שקיבל ממקור אחר- הנמען יראה בהודעה ציור של חץ ולידו כיתוב "הועבר"- וכך ידע שמדובר בהודעת שרשרת. במידה והודעות מועברות בקבוצות, ה"עונש" למעבירים יהיה חמור אף יותר, כאשר תווית ה"הועבר" תוצג במקום שמו של השולח בראשית ההודעה.
העברתם הודעת שרשרת בוואטסאפ? כדאי שתיזהרוככה זה נראה: התווית החדשה שתזהיר מפני הודעות שרשרת

חשיפת ההודעות היא תכונה שכבר קיימת כיום בטלגרם, שם הודעות שמועברות מקבוצה לקבוצה מוצגות בצורה שונה. עם זאת, בטלגרם מציגים גם את זהות האדם שממנו ההודעה המקורית התקבלה וכן מציינים את הזמן בו נשלחו- כך שניתן לדעת האם מדובר בהודעה עדכנית או שמועה ישנה ש"התעוררה" מחדש לחיים.

העדכון הנוכחי מצטרף להודעתה של וואטסאפ מינואר האחרון, לפיה העדכון החדש של האפליקציה יוכל לזהות כמה פעמים הודעה אחת הועברה לאנשי קשר אחרים. במידה והיא תזהה כי הודעה אחת נשלחה ליותר מ-25 אנשים שונים, ההודעה תישלח יחד עם הודעת אזהרה המתריעה על כך שההודעה נשלחה פעמים רבות- ובכך תבהיר כי מדובר ככל הנראה בהודעה מיותרת. האפליקציה עדיין תאפשר להעביר הודעות לגיטימיות לאנשי קשר, אך רק באמצעות רשימות שידור מוגדרות- המעבירות הודעה בקרב אנשי קשר השמורים במכשיר הסלולר של השולח.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה