היישר מסידני: הסוכה הראשונה

כמיטב המסורת, עם צאת יום הכיפורים החלה מלאכת בניית הסוכות.בשנה הבאה, בנג'י לוי ומשפחתו כבר יקיימו את המצווה בישראל.בשבוע הבא: ברכת הכהנים המסורתית

היישר מסידני: הסוכה הראשונה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
על פי המסורת היהודית, עם צאת יום הכיפורים הערב (רביעי) החלו ברחבי הארץ בבניית הסוכות. ברחבי הארץ ייערכו בימים הקרובים שוקי ארבעת המינים, בתל אביב יתקיים בכיכר רבין יריד ארבעת המינים וביום חמישי ושישי יחולק סכך במספר מוקדים ברחבי העיר.
בשבוע הבא, חול המועד סוכות, תתקיים בכותל ברכת הכהנים המסורתית שבה צפויים להשתתף אלפי בני אדם. בזמן שבמדינת ישראל עדיין צמו, בנג'י לוי, נשוי ואב לשלושה ילדים מסידני ומנכ"ל "מוזיאק יונייטד", פרויקט הדגל של משרד התפוצות בראשות השר נפתלי בנט, כבר השלים עם משפחתו את מלאכת בניית הסוכה.

היישר מסידני: הסוכה הראשונה
בשנה הבאה כבר תבנה המשפחה סוכה כהלכתה כאן בישראל, שכן בעקבות תפקידו ב"מוזיאק" החליט בנג'י לעלות לישראל עם משפחתו והם עתידים להגיע מייד לאחר חג הסוכות. משרד התפוצות הוא המשרד האמון על הקשר בין יהדות העולם למדינת ישראל והוא מוביל בממשלה את תחום החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי לתפוצות ואת הקשר.
עם הקהילות היהודיות מעבר לים. עד היום השתתפו בפרויקט מוזיאק יונייטד עשרות אלפי סטודנטים יהודים במאות קמפוסים ברחבי העולם, לחיבור יהודים מהתפוצות לזהות היהודית ולמדינת ישראל באמצעות חינוך בלתי פורמלי. הפרויקט עתיד להתרחב בשנה הקרובה לתחומים נוספים.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה