ניו יורק טיימס: ישראל אשמה בהרחקת יהודי ארה"ב

ברט סטיבנס Bret Stephens ובארי וייס Bari Weiss פרסמו מאמר בעיתון ניו יורק טיימס סביב מה שהם מכנים "הרשימה ההולכת ומתארכת של הנוסעים לישראל שנחשפו להתעמרות, התנכלות או אפילו גורשו בגין עמדותיהם הפוליטיות"

ניו יורק טיימס: ישראל אשמה בהרחקת יהודי ארה

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
שני העיתונאים מוסיפים כי "עצירת בני אדם כמו הגברת 'לארא אל קאסם' לא תורמת לבלום את החשש בקרב הצעירים היהודים האמריקאים שמתרחקים באופן גובר מישראל בגין מדיניותה הקיצונית הקשוחה.
צריך להגיב כי הטענה הזו כי:"היהודים האמריקאים מתרחקים באופן גובר מישראל בגין מדיניותה הקיצונית" לא עומדת במחן המציאות.
הטענה הזאת כבר הושמעה בספר לפני כמה שנים, אך היא נפסלה על ידי המבקרים שהדגישו כי 82% מהיהודים האמריקאיים סבורים כי "התמיכה של ארה"ב צריכה להיות או נכונה או לא מספקת". מדובר ביהודים שמגדירים את עצמם "ליברליים" או "ליברליים מאוד". הלכה למעשה, נראה שיש מגמה כזו בקרב היהודים הצעירים ביותר.

ניו יורק טיימס: ישראל אשמה בהרחקת יהודי ארה
כדי לחזק את טענתם המופרכת של שני העיתונאים על כך שהיהודים האמריקאים הצעירים "מתררחקים באופן גובר מישראל", הם מציינים למאמר שכתב דב וקסמן Dov Waxman :" הפגם של הספר המקצועי הוא העירבוב בין הפעילות השמאלנית המתנגד לישראל לבין הפגמים של האידיאליזם הליברלי היהודי במקום להבהיר נושא חשוב".
עיתון The Washington Free Beacon דיווח כי הספר הוא מעיין "התנצלות לארגונים היהודיים הקיצוניים המתנגדים לישראל המציג תמונה מעוותת ליהודים האמריקאיים שהם לא סובלניים שדוגלים בשלטון האליטה ונחושים להשתיק את אלה שמעיזים על הפניית ביקורת לישראל".

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה