פריז: האדמו״ר יאשיהו פינטו חנך את המרכז ה-35 של שובה ישראל

פריז: האדמו״ר יאשיהו פינטו חנך את המרכז ה-35 של שובה ישראל

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הערב (ראשון) בפריז, צרפת, נחנך המרכז ה-35 של קהילתו של האדמו"ר המקובל רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א, נצר למשפחות פינטו ואבוחצירא.

בפורים אשתקד נערכה סעודת הפורים המרכזית של קהילת שובה ישראל בצרפת, בהשתתפות האדמו"ר יאשיהו יוסף פינטו שליט"א ואורחים רבים מקרב בני הקהילה מכל העולם. במהלך האירוע נמסר כי בפריז צפוי לקום מרכז קהילתי, בית כנסת ובית מדרש של שובה ישראל.דובר קהילת שובה ישראל העולמית בניו יורק, מסר כי "לאירוע החגיגי במיוחד הערב בפריז, הגיעו חסידים רבים של האדמו"ר יאשיהו יוסף פינטו שליט"א ממדינות רבות, כדי לחגוג את פתיחת המרכז מספר ה-35 של שובה ישראל. האדמו"ר שהדרך עבורו היתה קשה עקב מצב בריאותו, לא אכזב את חסידיו, ועשה מאמץ גדול בדרכו לפריז, על מנת למסור שיעור תורה בטקס חנוכת הבית."

פריז: האדמו״ר יאשיהו פינטו חנך את המרכז ה-35 של שובה ישראלבאירוע אמר האדמו"ר: "תלמידי וחסידי שובה ישראל הם כמו ה-DNA של הקהילה. לא לחינם הוצאנו ספרים, סידורים והנהגות סדורות כדי להתוות את הדרך המיוחדת של שובה ישראל לדורי דורות. על כל אחד ואחד מאיתנו בעולם, לא רק התלמידים בישיבות, להאיר את האור ולקרב כל יהודי ויהודי בכל מקום ובכל הכוח."

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה