נמצאה גופת העבריין שנרצח

3 ימים לאחר שהותר לפרסום כי נעצרו חשודים ברצח העבריין ג'ורדן אזולאי, שנעלם לפני כחמש שנים – המשטרה איתרה שרידי גופה ומעריכה כי ייתכן שמדובר בגופתו. במסגרת החקירה נבדקים עוד 3 מעשי רצח שונים

נמצאה גופת העבריין שנרצח

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
הותר לפרסום: המשטרה איתרה שרידי גופת אדם שככל הנראה נרצח לפני מספר שנים. במשטרה בוחנים בין השאר אפשרות שמדובר בגופתו של העבריין ג'ורדן אזולאי שנרצח לפני כחמש שנים וגופתו לא נמצאה.

חוקרי לה"ב 433 מצאו את שרידי הגופה, והעבירו אותם לבדיקה למטרות זיהוי. לפני כשלושה ימים עצרה המשטרה חמישה חשודים ברצח העבריין אזולאי, שנעלם לפני כחמש שנים. אחד מהעצורים הוא החשוד המרכזי ברצח ומעצרו הוארך ב-11 ימים. מעצרו של חשוד נוסף, אחיו של החשוד הראשון, הוארך ב-11 ימים גם הוא.

האח חשוד במעורבות בשני מעשי רצח. אחד מהם הוא של העבריין ג'ורדן אזולאי. כמו כן, הוא חשוד במעורבות ברצח העבריין איציק גפן בנובמבר 2011 בחולון. בשני מעשי הרצח, לדעת חוקרי היחבא"ל, האחים החשודים לא ביצעו את מעשי הרצח, אך היו מעורבים בתכנונם ובהוצאתם לפועל. החוקרים סבורים שהאחים היו מעורבים ברצח על רקע מאבק פנימי בתוך ארגון הפשיעה אליו השתייכו.

זמן קצר לאחר הארכת מעצרם של האחים, האריך בית משפט השלום בראשון לציון גם את מעצרו של חשוד שלישי שנעצר הלילה, ב-11 יום. הוא חשוד ברצח העבריין שרון מזרחי בספטמבר 2012 בבת ים. חוקרי היחבא"ל טענו בבית המשפט כי החשוד היה מעורב תחילה בניסיון הרצח של מזרחי ואחר כך ביצע את הרצח עצמו.

פרקליטו של החשוד, עו"ד נס בן נתן, טען כי כבר לפני שנה וחצי נעצר החשוד הזה, נחקר במשך כמה שבועות - ושוחרר בלא כלום. אולם לדעת חוקרי היחבא"ל, השתנו מאז הנסיבות והתווסף חומר חדש. בית המשפט קיבל את הטיעון והאריך את מעצרו.

בתוך כך, נמשך הדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם של שני חשודים נוספים שנעצרו הלילה בחשד למעורבות בשני מעשי רצח. ככל הידוע, בידי החוקרים עד מדינה שהיה אחד מחברי הארגון שהפליל את החשודים.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה