כך מאיימים גורמים בעולם התחתון על בעל חוב

אנשי העולם התחתון מאיימים על בעל כלבייה בבאר טוביה שהסתכסך עם שותפו לשעבר, השותף מכחיש את מעורבותו ובמשטרה פתחו בחקירה כדי להגיע אל זהות המאיים

כך מאיימים גורמים בעולם התחתון על בעל חוב

ביום רביעי שעבר צילצל הטלפון הסלולרי של גבע צין, תושב באר טוביה ובעל מכלאת כלבים במושב. מעבר לקו נשמע קולו של גבר שאמר: "אני נותן לך יומיים לשלם את החוב, אם לא אני בא ושורף אותך ואת הכלבים שלך. אתה לא יודע למי אתה חייב, גנבת מהאזור שלנו והלכת לבאר טוביה עם כלבים".
למחרת צין מצא כתובות מאיימות על גדר השטח שלו, בהן כמה עיגולי מטרה עם כוונת המרמזים על פגיעה בו. צין ניגש למשטרה והגיש תלונה. לדבריו, יש לו סכסוך עיסקי עם שותפו לשעבר בכלבייה אך השותף הכחיש את מעורבותו. החשד האחר נפל על שכניו של צין, שגם איתם הוא נמצא בסכסוך בעיקר בגלל הכלבים שלטענת השכנים מפריעים להם, אך גם הם מחישים את מעורבותם.צין אמר בשיחה הבוקר עם אפי טריגר בגלצ: "אני כמעט בטוח שלא מדובר בשותפי לשעבר. השכנים פועלים במלוא המרץ להעיף אותי מהבית שאני גר בו, החשד שלי הוא שהם שלחו לי עבריינים כדי שאעזוב את המקום". יממה לאחר האיומים, עוכבו מספר חשודים לחקירה ובתום חקירה הם שוחררו. מהמשטרה נמסר בתגובה כי נפתחה חקירה, וכי נעשים מאמצים להגיע אל זהות המאיים ושולחיו.