מטען חבלה הוצמד לשער ביתו של אלי טביב

המשטרה בודקת חשד שלפיו מטען חבלה הוצמד לשער ביתו של אלי טביב, בעלי בית"ר ירושלים, בכפר שמריהו.

אלי טביב

חפץ חשוד הונח הבוקר (שישי) סמוך לגדר ביתו של איש העסקים ובעלי קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים בכפר שמריהו. בעבר נעשה ניסיון להתנקש בחייו והוא ניצל. האזור נסגר בידי המשטרה. טביב שוהה בימים אלה בארצות הברית.

בחודש מאי, הוצמד מטען חבלה לדלת ביתו של יזם החשוד בהונאת נדל"ן המתגורר במגדל הטייסים ברמת גן. חבלני משטרת מרחב דן שהוזעקו למקום נטרלו את המטען. כוחות משטרה סגרו את הזירה למשך דקות ארוכות ופתחו בחקירה לבירור נסיבות האירוע שבוצע על רקע פלילי.

באירוע האמור הגיעו אלמונים עד לאחת הקומות הגבוהות בבניין, ושם בחדר המדרגות, צמוד לדלת ביתו הניחו מטען חבלה ונמלטו מהמקום. השוטרים שהגיעו למקום פינו את כל יושבי הקומות הסמוכות, בבניין בן 27 הקומות. בשלב זה החקירה מתנהלת, כשהרקע הינו פלילי על פי החשד. גורמים המעורים בפרטים טענו כי מדובר במעשה שבוצע על רקע חובות כספיים גדולים שיש לבעל הדירה לנושים לא מעטים.

בחודש דצמבר האחרון, הונחו שני מטענים בהפרש של שבועיים בסמוך לביתו של איש העסקים מאיר שמיר (65), בעל השליטה, המנכ"ל של חברת מבטח שמיר והבעלים לשעבר של קבוצת הפועל פתח תקווה בשכונת צהלה וברמת החייל. באירועים לא היו נפגעים.