חשד לרצח: גופת תושב ההתנחלות אלקנה נמצאה ליד כפר קאסם

הגופה נמצאה באזור תעשייה ליד העיר כשעליה סימני אלימות. המשטרה בודקת את נסיבות מותו של ראובן שמרלינג, בן כ-70, ושב"כ מעורב בחקירה

חשד לרצח: גופת תושב ההתנחלות אלקנה נמצאה ליד כפר קאסם

גופת תושב ההתנחלות אלקנה נמצאה היום (רביעי) באזור תעשייה סמוך לכפר קאסם, כשעליה סימני אלימות. מהמשטרה נמסר כי פתחו בבדיקת נסיבות מותו של ראובן שמרלינג, בן כ-70 ואב לארבעה, ועולה מהן חשד לרצח. שב"כ מעורב בחקירה.

חשד לרצח: גופת תושב ההתנחלות אלקנה נמצאה ליד כפר קאסםממד"א נמסר כי בשעה 13:00 התקבל דיווח על גבר שנמצא מחוסר הכרה. חובשים ופרמדיקים שהגיעו למקום קבעו את מותו. פרמדיקית מד"א סיפרה כי "כשהגענו אנשים הובילו אותנו למבנה, שם ראינו גבר כבן 70 שוכב מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים וקבענו את מותו במקום".

בחודש יוני האחרון שני גברים כבני 30 נורו למוות בכפר קאסם. השניים פונו לבית החולים במצב אנוש ומאוחר יותר נקבע מותם. המשטרה הודיעה כי פתחה בחקירת הרקע והנסיבות לירי. בעקבות האירוע, עיריית כפר קאסם החליטה להשבית את מערכת החינוך ביישוב, בטענה שרשויות אכיפת החוק אינן עושות דיו כדי לעצור את האלימות בעיר. "המצב מחייב צעדים לא שגרתיים", אמר ראש העיר עאדל עאמר בישיבה של ועדת המעקב בעיר, "בעיר יש מלחמת כנופיות ואנו צריכים להעביר מסרים קשים לכל הגורמים בעיקר למשטרה".