צפו: כך גנבים פורצים בקלות לבתים

המשטרה חוקרת אלפי מקרים של פריצות לבתים, אך זה לא משנה את העובדה שזו תופעה שממשיכה להשתכלל ולהתרחש ברחבי הארץ. הפורצים החדשים יודעים גם לחדור מבעד לדלת בלי להשאיר ראיות. אלה השיטות שבהן משתמשים הפורצים שהופכות את הבעיה לקשה הרבה יותר לזיהוי

צפו: כך גנבים פורצים בקלות לבתים

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
המשטרה פתחה מעל 15 אלף תיקים בגין פריצות לבתים מאז תחילת השנה. חשודים נעצרו, משפטים התנהלו אבל פריצות לבתים פרטיים עדיין מתרחשות ברחבי הארץ. אהרון בן שושן, שהיה מנעולן במשך 15 שנה, הציג בפנינו את כל השיטות שבהן משתמשים גנבים כדי להיכנס לבתים. צפו ב"טריקים" שמאפשרים לפרוץ את דלת הבית בלי להשאיר שום ראיות.
"יש דלת שהרבה יותר קשה לפרוץ ויש דלת שקל יותר לפרוץ, אבל השורה התחתונה היא שאין דלת שלא ניתן לפרוץ", אומר בן שושן. "השיטות האלה מאפשרות לגנב לבוא לדלת, לעמוד בערך 5 דקות, להיכנס פנימה בשקט ולצאת, אפילו המז"פ לא עולה עליו".בתיעוד שהגיע לידינו ניתן לראות פריצה שקטה כפי שנקלטה במצלמות האבטחה בבית באור יהודה. חוליית גנבים פתחה את הדלת, נכנסת פנימה ויוצאת עם שלל של עשרות אלפי שקלים. במקרה אחר גנבים הגיעו עם קסדות לדירה ויצאו עם תכשיטים בשווי של אלפי שקלים.

הכי נצפות

אין תוצאה

פופולרי בקהילה

אין תוצאה