המשטרה פשטה על מועדון הברקפסט בתל אביב וסגרה אותו

השוטרים החרימו סמים מסוגים שונים, בהם כ-60 גרם קוקאין ו-50 גרם מריחואנה. בעל המועדון נעצר ושוחרר הבוקר בתנאים מגבילים

המשטרה פשטה על מועדון הברקפסט בתל אביב וסגרה אותו

אולי יעניין אותך גם

אין תוצאה
אין תוצאה
המשטרה פשטה על המועדון "הברקפסט קלאב" בתל אביב הלילה (שישי) וסגרה אותו. בעליו של המועדון, כבן 30, נעצר בחשד לאחזקת מקום בו מבוצעות עבירות סמים, ושניים נוספים נעצרו בחשד לסחר בסמים. הבוקר הם שוחררו בתנאים מגבילים.

הפשיטה נערכה סמוך לשעה שלוש בלילה, על ידי כוחות משטרה ממרחב ירקון. בין היתר נתפסו במקום סמים מסוג קוקאין במשקל כולל של 60 גרם, 50 גרם מריחואנה ו-10 גרם של חשיש. בפעילות נטלו חלק עשרות שוטרים, כלבנים ואנשי יחידת הרישוי של המשטרה.

"נמשיך לפעול בנחישות נגד השימוש הבוטה בסמים בלב המועדונים", נמסר מהמשטרה, "תוך סיכון חיי המשתמשים והסובבים אותם. אין ספק כי מלחמה זו בנגע הסמים תפגע בבעלי המועדונים, בכיסם וברווחיהם ועל כן עליהם למנוע מצב בו יתקיים תרחיש כזה במועדונים שבבעלותם".

"פתאום באמצע המסיבה הודלקו האורות, ושוטר לקח את המיקרופון והודיע 'המסיבה נגמרה, כולם לצאת החוצה, שם תעברו חיפוש", מספרת אחת הבלייניות שהיו במקום. "עשו עלינו חיפוש בחדרי השירותים ועיכבו את חברה שלי, אבל בפועל על רוב האנשים לא עשו שום חיפוש והם שוחררו לדרכם. זו הייתה תחושה מאוד לא נעימה, ללכת למסיבה כדי ליהנות ולרקוד, ואז פתאום להסתנוור מפנסים ולעבור חיפוש. כשהטרידו אותי מינית במועדון לא ראיתי שלמשטרה היה אכפת, אבל פתאום כשיש קצת סמים אז הם מבצעים פשיטות. זה מתסכל".

לפני כחודש פשטה המשטרה על מועדון בית מעריב בתל אביב ועצרה שלושה מבעליו. השוטרים ערכו חיפושים על המבלים והחרימו כמויות גדולות של סמים. בעלי המועדון טענו אז כי הפשיטה היא פגיעה בחיי הלילה של העיר. בית המשפט שחרר את העצורים חרף בקשת המשטרה לעצור אותם ל-5 ימים.

הכי נצפות

אין תוצאה